Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola Milestone vs Milestone 2

Jakubex1996 04 Dec 2010 20:40 3701 5
    Jakubex1996
    Level 11  
    Witam
    Postanowiłem kupić motorole milestone. Fajnie wygląda, ma qwerty, wi fi, gps, 5 mpx aparat, androida itd. Jednak przed chwią przeczytałem o pojawieniu sie Milestone 2 i chciałbym sie dowiedzieć czy opłaca sie ją kupić pomimo dużo wiekrzej ceny od milestone1. Dziekuję za odzpowiedź :)
    szymon.fijalkowski
    Level 9  
    Jeśli masz zamiar wgrać masę aplikacji, bawić się nią godzinami i kręcić filmy telefonem to się opłaca. Według mnie dużym plusem M2 jest brak wysuwanej klawiatury. Ta systemowa jest w zupełności wystarczająca nawet na moje sporej wielkości palce. Co by mnie jeszcze zastanawiało to bateria. M1 pod tym względem dużo przewyższa młodszą siostrę. Niestety nie miałem okazji mieć jej na dłużej, więc to moje przemyślenia po stosunkowo krótkiej przygodzie. Jeśli miałbyś pytania postaram się pomóc.

Pozdrawiam.
    Jakubex1996
    Level 11  
    Dzięki za odpowiedź, skoro wspomniałeś o lepszej baterii w M1 to chyba zdecyduje sie na nią, gdyż bateria jest dla mnie bardzo wazna
    Da__riusz
    Level 11  
    Sory za odgrzebanie tematu, ale mnie ruszyło jak zobaczyłem odpowiedź ;) Chyba Pan szymon.fijalkowski pomylił sobie telefony - dużym plusem jest brak wysuwanej klawiatury ? ;)
    Po pierwsze MM2 ma jak najbardziej klawe sprzętową i to jest niepodważalna jej zaleta, po drugie - ma lepszą baterie niż MM1(tzn. bateria jest ta sama, ale fryo daje możliwość dłużej na niej popracować).
    Pozdrawiam.
    Jakubex1996
    Level 11  
    No cóż, zdecydowałem się już na MM1 i jest całkiem spoko :)
    gwidon997
    Level 24  
    Milestone 1 jest lepiej wykona od dwójki. Dobrze zrobiłeś wybierając jedynkę.