Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

myPhone 1180 TUTTI Długa instrukcja obsługi PL

xaydestroyer 05 Gru 2010 17:32 1859 0
 • #1
  xaydestroyer
  Poziom 9  
  myPhone 1180 TUTTI Długa instrukcja obsługi PL

  Telefon myPhone 1180 TUTTI to nowy przedstawiciel serii tanich urządzeń o podstawowej funkcjonalności. Tak jak poprzednik – model 1170 EASY - jest świetnym kandydatem na hit na listach bestsellerów wśród najtańszych telefonów.

  myPhone 1180 TUTTI wyposażony został w ergonomiczną obudowę wykonaną z tworzyw sztucznych. Jednoelementowa, gumowa klawiatura jest przyjemna w użyciu, a także chroni wnętrze telefonu przed drobinkami kurzu i innymi zabrudzeniami. Menu wyświetlane jest na kolorowym ekranie TFT o przekątnej 1,44”.

  TUTTI najlepiej nadaje się do czynności, których spodziewamy się po telefonie komórkowym, czyli do sprawnej obsługi połączeń głosowych i wiadomości SMS. Nie zamyka to jednak listy funkcjonalności tego telefonu. Znajdziemy tu jeszcze radio FM działające bez konieczności podłączenia zestawu słuchawkowego, latarkę diodową, kalkulator, kalendarz i alarm. Rozmowy można przeprowadzać za pomocą zestawu hands-free, będącego na wyposażeniu produktu, jak również wykorzystując tryb głośnomówiący. O połączeniu przychodzącym oprócz dźwięku dzwonka może poinformować nas wibracja. Możemy skorzystać również z funkcji szybkiego wybierania, przyporządkowując dowolny numer pod jeden z ośmiu klawiszy.

  Telefon zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 500 mAh. Pozwala on na działanie myPhone 1180 TUTTI do 144 godzin w stanie czuwania i na przeprowadzenie do 240 minut rozmów. Telefon jest lekki, wraz z akumulatorem waży jedynie 70 gramów. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i czerwono-czarnej.