Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sharan1.9TDI96 rok czy to pompa?, czy elktryka/elektronika?

mangta1 06 Dec 2010 13:43 1281 12
    mangta1
    Level 9  
    I tyle wiem
    mangta1
    Level 9  
    Własnie czekam na mechanika z VAG, który sprawdzi problemy elektryczne/elektroniczne. Ale myśle że Vagiem
    to mi uszkodzenia mechanicznego nie potwierdzi.
    robokop
    VIP Meritorious for electroda.pl
    mangta1 wrote:
    paliwo dociera do pompy i sobie wraca spowrotem omijając wtryski,czemu?
    Bo po drodze ma jeszcz tłokorozdzieacz z nastawnikiem i zawór "stop" obydwa sterowane elektrycznie.
    Quote:
    , cisnienie na powrocie jest ok, oczewiscie jak wszedzie
    No i co z tego?
    Quote:
    jest imobilajzer (własnie i czy to nie jego sprawka? zastanawiam sie),
    To się nie zastanawiaj, tylko sprawdź.
    mangta1
    Level 9  
    Witam T5, tak, wszystko jest z nią ok, kontrolka świece działa bez zmian, jest tak jak napisałem, w aucie nic sie nie zmieniło, wszystko działa jak zawsze, ale jednak pompa paliwa nie podaje na wtryskiwacze, a jeszcze mechanik, który
    miał mi dziś sprawdzic VAGiem nie znalazł czasu i dalej jestem bez wiedzy.
    T5
    Admin of Cars group
    W podpisie elektryk-więc psuja podpowiada-na pompie wtryskowej masz zawór (n109) do którego nakrętką 5-tką jest przykręcony przewód.Sprawdz czy podczas kręcenia masz tam napięcie +12v.Jeżeli jest -wykręć go wyjmij zaworek i sprężynkę a góre wkręć i spróbuj zapalić(jeżeli odpali nie zgasisz go z kluczyka-Zaduś go na 5tym biegu)
    mangta1
    Level 9  
    Tak sprawdzałem to, auto nie odpaliło, wiem ze jeszcze jest jeden zawór od spodu
    , zdaje sie od wstępnego ciśnienia, ale do tego sie niedostałem. Dodam ze jestem w Szwecji dlatego szukam tu porad.
    robokop
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Kolego szanowny, zaraz wylecisz z hukiem z forum i kultury się nauczysz. Włazisz z wymaganiami, piszesz pseudoslangiem, w dodatku zdradzając całkowitą ignorancję w temacie, w dodatku trzeba pokazywać palcem co masz poprawić. Niestety - albo się dostosujesz i zaczniesz pisać poprawnie, albo niestety. To tak a propos pierwszego postu w tym temacie.
    mangta1
    Level 9  
    Dzieki T5, tak myslałem, życze powodzenia.
    T5
    Admin of Cars group
    robokop wrote:
    Kolego szanowny, zaraz wylecisz z hukiem z forum i kultury się nauczysz. Włazisz z wymaganiami, piszesz pseudoslangiem, w dodatku zdradzając całkowitą ignorancję w temacie, w dodatku trzeba pokazywać palcem co masz poprawić. Niestety - albo się dostosujesz i zaczniesz pisać poprawnie, albo niestety. To tak a propos pierwszego postu w tym temacie.
    To do mnie?:cry:
    siemion78
    Level 13  
    Zacznij od najprostszych czynności
    sprawdź filtr i paliwo może po prostu zamarzł
    w tym tygodniu miałem trzy zamarznięte diesle