Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wkładka stacyjki Passat b4 1.9 TDi demontaż

aron20000 06 Gru 2010 19:01 9036 8
  • #1 06 Gru 2010 19:01
    aron20000
    Poziom 22  

Witam chciałem przeszlifować zapadki we wkładce stacyjki z mojego passata B4 ponieważ się zacina. Teraz jestem na etapie jak na zdjęciu:

Wkładka stacyjki Passat b4 1.9 TDi demontażWkładka stacyjki Passat b4 1.9 TDi demontażWkładka stacyjki Passat b4 1.9 TDi demontażWkładka stacyjki Passat b4 1.9 TDi demontaż

Jak teraz wyjąć środkową część z zapadkami?

• Pomocny post
    #2 06 Gru 2010 19:11
    śpecu
    Poziom 11  

Ten czarny korpus to chyba jest zaprasowany z tego co pamiętam,i to chyba tylko on blokuje ci resztę.Ale jak to rozwalisz to nie wiem czy da się zmontować idealnie jak było.

• #3 06 Gru 2010 19:19
    aron20000
    Poziom 22  

Właśnie myślałem o tym czarnym tworzywie sztucznym, próbowałem to zdjąć, ale nie za bardzo się da, ponieważ nie ma żadnych zatrzasków, tylko jakby sprasowanie. Może ktoś jeszcze to rozbierał i mógłby coś poradzić.

• #4 06 Gru 2010 19:26
    śpecu
    Poziom 11  

No bo jest sprasowane jak tego jakoś nie zatniesz lub nie odegniesz to nie wyjdzie.Wiem bo próbowałem kiedyś to samo co ty i w moim przypadku zakończyło się porażką.Są gotowe wkłady stacyjki można zamontować .Pozostaje problem z immo ale jak masz transponder to nie problem.Kombinuj coś pozdro.

• #5 06 Gru 2010 21:36
    aron20000
    Poziom 22  

W woli sprostowania ten czarny element jest z metalowej blachy i niestety całkiem grubej. Śrubokręt który podchodzi pod ten element (o odpowiedniej grubości) się wygina, a przy użyciu lepszej klasy narzędzia, pęka (narzędzie:)) więc pozostaje cięcie? Ale VW wymyślił oryginalny patent. Ciekaw jestem jak sobie z tym radzi "klucznik" z prawdziwego zdarzenia, chyba musi mieć na to jakiś patent, chyba że kupuje wkładkę i kombinuje z kluczykiem.

• #7 07 Gru 2010 08:42
    ALIBABA I
    Poziom 21  

kolego z tego co pamiętam to dobrze zaczynasz lecz obawiam się porażki podpowiem że jak się rozleci to gdy dokupisz inny wkład wydłub transporder i przełóż do drugiego kluczyka obejdzie się bez kodowania i będzie dzałać

• #8 07 Gru 2010 22:42
    aron20000
    Poziom 22  

Tak też zrobiłem kupiłem zamienny wkład i przełożyłem transponder do drugiego kluczyka i wszystko działa. Tylko oddzielny kluczyk do drzwi i oddzielny do stacyjki, ale trudno. Dzięki wszystkim za pomoc.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME