Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOKLA N97 wgranie nowego oprogramowania

Zniwiarz01 06 Gru 2010 20:57 4874 7
  • #1 06 Gru 2010 20:57
    Zniwiarz01
    Poziom 8  

Witam, zakupiłem na allegro NOKLE n97 lecz jest wiele błędów w tym tel(źle przetłumaczone menu, chce wejść w pliki wyskakuje mi komunikat "usunieto" i to w każdym typu zdjecia czy muzyka, jak prześlę z tel na tel to moge otworzyć zaraz po przeslaniu ale w plikach juz tego nie ma). Czy jest opcja aby wgrać jakieś inne oprogramowanie do tego telefonu samemu przez kabel USB? Telefon jest na javie.

Jeśli jest taka opcja to czy możecie mi to opisać krok po kroku i podać pliki?

0 7
  • #2 06 Gru 2010 22:27
    misiekelk
    Poziom 22  

Programy do wgrywania może i są. Ale nie do tłumaczenia czy przeróbki softu .Sam mam program do infinity i z3x i przeróbki softu sa przerypane .

0
  • #3 06 Gru 2010 23:38
    morgan_exe
    Spec od GSM

Dokładnie kolego, sprzedaj kilka takich telefonów to będziesz mógł kupić lang editora do Infinity ;)
    No i potem jeszcze kilka nocek nad tłumaczeniem softu.

0
  • #4 07 Gru 2010 10:40
    Zniwiarz01
    Poziom 8  

A coś w stylu aktualizacji lub wgraniu nowego softa sam mogę coś poradzić?

0
  • #5 07 Gru 2010 11:15
    gsm-tech
    Poziom 23  

Zniwiarz01 napisał:
    A coś w stylu aktualizacji lub wgraniu nowego softa sam mogę coś poradzić?

Możesz jesli wiesz jaka wersja SW jest w telefonie , możesz poszukać na necie nowszego flasha i go wgrać , wczesniej musisz jednak znalezć pinout telefonu i dorobić kabelek . Soft wgrasz np . dostępnym na necie China Flash Tool v.3.952.0 :D

0
  • #6 04 Mar 2011 15:15
    rdopieralski
    Poziom 12  

Witam.Też mam ten problem.Infinity posiadam wchodzę na suport i nie mogę znaleœć właœciwego flesza.Mam MT 6225 E03 HX 697 GEMINI 07b HW. Proszę o podpowiedz czy inny można wgrać .Lub może ktoœ wrzuci na raphde ten co ja mam.Dziękuję

0
  • #7 06 Mar 2011 10:36
    gsm-tech
    Poziom 23  

misiekelk napisał:
    Programy do wgrywania może i są. Ale nie do tłumaczenia czy przeróbki softu .Sam mam program do infinity i z3x i przeróbki softu sa przerypane .

Jak wiesz co robić i co mozna zmienić w firmware to nie ma problemu z edycją i przeróbkami :) , fakt że do wiekszej modyfikacji same translatory Z3X , Infinity etc niestety nie wystarczają sporo robi sie w czystych binariach ,
    jak to opanujesz to w w kilkadziesiąt minut zrobisz PL menu i nie tylko w
    wiekszości dostępnych na rynku modelach telefonów na MCU MTK , SPRENDTRUM,
    INFINEON występujących w Alcatelach , ZTE ,VODAFONE , ZTS i wielu innych CHINA MIRACLE ;)

@ rdopieralski

Jak znajdę w swoich zbiorach ten flash to ci wrzucę ;)

0
  • #8 07 Mar 2011 21:08
    misiekelk
    Poziom 22  

A własnie co edytuje poprawnie flashe do alkateli czy innych podobnych bo na z3x i infinity niby jes ok ale po kompilacji i wgraniu fony sie wieszaja.

0