Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

32" LG LD 350 czy Panasonic Viera 32C2E

ruleteczka 07 Dec 2010 14:55 3120 11
    ruleteczka
    Level 9  
    Witam wszystkich serdecznie mam okazje kupić jeden z tych telewizorów w tej samej cenie.
    Lecz nie mam pojęcia, który z nich wybrać wygląd wg mnie przemawia trochę za LG.
    Więc pytam się was.
    Wolałbym wybrać tego, którego jakość obrazu jest lepsza.
    TV ma slużyć do oglądania filmow na canale + i raz za czas jakbym chciał oglądnąć film na DVD do podłączenia z komputerem.
    Z góry dziękuje za pomoc.
    aruna dyndane
    Level 24  
    Quote:
    Lecz nie mam pojęcia, który z nich wybrać

Obojętnie.
    LCD z założenia, i jaki by to nie był, jest dla mało wymagających.
    ruleteczka
    Level 9  
    no tak, ale jakies roznice musza byc ten lg ma np. full HD to ja niewiem, który mam brać można jakiejś bardziej złożonej porady?
    aruna dyndane
    Level 24  
    Z dwojga złego wybrałbym LG, bo łatwiej będzie o części zamienne i naprawy jako że składany w Polsce.
    ruleteczka
    Level 9  
    skoro jest tak źle to jaki można dostać lepszy telewizor 32" do tej ceny?:|
    ruleteczka
    Level 9  
    hmmm a czy może Sony KDL-32EX500 byłby lepszy?
    B. Greda
    Level 14  
    Ten Soniak na pewno będzie lepszy . Podobny od LG to 32LD650 - 10 bit. panel oczywiście fullHD i ze 100 Hz odświeżaniem , bogata gama wejść , w tym wejście USB z możliwością odtwarzania filmów i opcje internetowe . Nieco tańszy acz gorzej wyposażony model LG 32LD550 jest również godny polecenia .
    User removed account
    Level 1  
    mirekgnd
    Level 18  
    Witam
    Producenci dobrze wiedzą, iż 32 cale to najbardziej poszukiwany wymiar ekranu.Ten wymiar jest częstym gościem w moim serwisie. Psują się WSZYSTKIE marki bez wyjątków. Ze swojej praktyki serwisowej radzę omijaj LCD 32" szerokim łukiem. Wiele elementów tam usunięto aby było taniej. Np: zamiast rezystora 3W jest wsadzony 1W, brak radiatorów, elementów odprowadzających ciepło. ekranów itp. Obraz dla mało wymagającego widza z naciskiem na reklamy, aby dalej kupował najlepiej na kredyt....
    KAŻDY 32 LCD to tandeta. Kup najtańszy ale FullHD.
    Co polecam : PLAZMĘ nowej generacji. NISKI pobór energii, bez efektu wypalania . Pełne spectrum ciemnych odcieni, niedostępny w LCD.
    Jesli masz miejsce to kup 42 cale Panasonica ale PLAZMOWEGO.
    Niestety jeszcze nie ma go w wersji 32 cale.
    Model TX-P42G20E. 600HZ.Czas reakcji 0.001MS. FullHD. Wejść bez liku i możliwość PVR na dysku zewnętrznym. Taki odbiornik w najprostszej wersji HD ready kosztuje w Selgros (Warszawa) 1500 ZET!!!.Obrazem przewyższa postawione obok Sony LG i inne LCD. A to tylko HD ready i 100Hz.
    Pozdrawiam

Dodano po 2 [minuty]:

Oczywiście ten za 1500 zet to model TX-P42S a nie G
    przemaszg
    Level 2  
    Osobiście przy kolejnym kupnie telewizora nie będzie to LG. Po 4 latach użytkowania na ekran weszła "chmura", której nie można było zlikwidować. Po przeczytaniu paru forów okazało się, że matryca zakurzyła się od środka. Takich rzeczy w urządzeniach za taką kasę być nie powinno. Ale może coś poprawili w linii produkcyjnej od tego czasu, ale niesmak jednak do tej firmy pozostanie.
    ruleteczka
    Level 9  
    dzieki za rady. Zaszła pomyłka miałem na myśli telewizor Sony EX301. Już go zamówiłem:). Mam nadzieje, ze jest to dobry wybór. Mam jeszcze takie pytania czy
    jakbym zgrał na pendrive jakis film blu-ray i podpial go pod tv to odpalil by? i ten telewizor bedzie pod cyfrą, która niema wykupionych kanałów hd. Zadnej nagrywarki również nie mam. I teraz rodzi sie pytanie czy mam jakąś możliwość zobaczenia coś w HD na tym telewizorze?
    aruna dyndane
    Level 24  
    LOCOLOCO wrote:

Jest na matrycy Sharpa i ma extra czerń .

Jeszcze nie widziałem extra czerni w LCD, chyba że jak jest wyłączony.....a przy oglądaniu pod kątem porażka.
    Sony pakuje też matryce samsunga.