Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mercedes W210 2.2 CDi ciężko odpala

07 Gru 2010 20:57 14392 7
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z 2.2 CDi ciężko odpala czy ciepły czy zimny pompa wymieniona wtryski ok zawór na RAIL ok przelewy ok podstawiałem sprawne paliwo nie cofa pozostał zawór pod pompą czy ktoś spotkał się z takim problemem? Świece sprawne bo tak samo odpalał w lato zresztą sprawny CDi odpala bez świec do +5 bez problemu prosze o rzeczowe odpowiedzi. Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Oringi na plastykowych przewodach paliwowych na tych szybkozłączkach do sprawdzenia. Na pompce wstępnej jak i na głównej. Walczyłem z tym jakiś czas temu. Nie nabijał ciśnienia na listwę CR.Wtryski, regulator wymieniałem... A tu oringi za 3zł robiły babola!
  • Poziom 12  
    ciekawe jakie jest cisnienie na pompie w momencie krecenia?
  • Poziom 29  
    nie będzie mieć ciśnienia dobrego bo jak kolega ele5 napisał oringi są nieszczelne i pompa zasysa powietrze a nie paliwo, to jest częsty problem, ale czasem zawór regulacji ciśnienia się zacina. lepiej najpierw wymienić oringi, są tańsze.
  • Poziom 10  
    oringi ok pompa ok wstępna ok nowe pierścienie zawór na RAIL nwy ale prawdopodobnie uszkodzony falują obroty
  • Poziom 29  
    nie w mercedesie tylko w clio 1.5 dci
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Tak, czasem też pada pompka wstępnego ciśnienia, albo zawór przelewowy, albo czujnik ciśnienia, może też być problem z filtrem paliwa, ale to pierwsze pewnie co zostało wymienione, może być też problem z napięciem na wtryski powinno być około 75V. Podłączany był do SD? jeśli tak to czy wszystkie wartości podczas kręcenia są dobre? Jaka jest kompresja? i jaki przebieg?
  • Poziom 10  
    kompresja ok wymienine pier