Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic KX-TCD705PD - odmowa autoryzacji słuchawki

08 Gru 2010 00:47 1305 2
  • Poziom 12  
    Witam,

posiadam bazę telefonu Panasonic KX-TCD705PD, niestety ktoś od kogo ją kupiłem nie zna pinu a więc nie mogę się na nią autoryzować. Próbowałem 0000, 1234, *7000, 9999 itp. Nie mam też żadnej przypisanej słuchawki.

Poszukuje kogoś kto mógł by mi z tym pomóc.

ps.
    Autoryzowany serwis Panasonic-a w moim mieście odpowiedział mi że nie mają takiej możliwości, musieli by słać telefon do warszawy a to trawa miesiąc do dwóch.
  • Poziom 16  
    Witam. Odmowa autoryzacji może również świadczyć o uszkodzeniu bazy.
    Trzeba sprawdzić jaki kod jest ustawiony w bazie. W Gliwicach jest porządny autoryzowany serwis to chyba nie tak daleko od ciebie, ewentualnie skontaktuj się ze mną na PW.
  • Poziom 12  
    Kontaktowałem się z serwisem, nawet posłałem bazę... odpowiedzieli mi że nie mają możliwości naprawy a jedyne co umieją to wpisać "kody serwisowe" które nie działały na moją bazę, o czym poinformowałem zanim wysłałem bazę, ale oczywiście pani powiedziała mi że bez problemu ją odblokują. Na dodatek zapłaciłem za niezrobienie niczego 30zł :)

Sprawę rozwiązałem sam, pożyczyłem bazę od rodziny (identyczną) zrobiłem zrzut z kości pamięci potem zaprogramowałem kość w mojej. Bodajże IC9. Baza już działa.

Dziękuje za pomoc.