Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Corsa B 1.2 16V - ogrzewane lusterka i lampa

08 Gru 2010 17:57 2490 2
  • Poziom 11  
    Witam!
    Mam pytanie, otóż słyszałem, że jest takie coś jak nakładka która ogrzewa lusterka. Są one uniwersalne, nigdy takie czegoś nie widziałem, ale mam pytanie czy dało by się to podłączyć pod ogrzewanie tylnej szyby? Będę tego szukał po elektronikach i wgl. i jak już takie coś znajdę to zamontuję ale nie wiem czy gdy podłącze to pod ogrzewanie tylnej szyby to czy nie strzeli bezpiecznik? Czy ktoś się spotkał już z takimi nakładkami i czy wie gdzie się to montuje? Wewnątrz czy z zewnątrz lusterka? I jeszcze jeden problem, zauważyłem ostatnio, że nie świeci mi lewa tylna lampa. To znaczy wymieniłem żarówkę i dalej nie działało, wymieniłem też bezpiecznik i też nie zadziałało. Czy gdzieś nie ma styku? Ruszałem kablami z kostek i dalej nic.
  • Poziom 21  
    W Astrze podgrzewanie lusterek jest standartowo podłączone do ogrzewania tylnej szyby.
  • Poziom 9  
    Witaj...Co do lampy mogą być 2 przyczyny
    1) Zaśniedziała płytka w którą wkręcasz żarówke-przeczyścisz papierkiem ściernym i będzie gitara
    2) Kostka która jest przypięta z lewej strony jak otworzysz klapkę w bagażniku lubi zaśniedzieć, możesz delikatnie przeczyścić styki ewentualnie smark kontaktowy

Lusterka...Fabrycznie były 2 opcje włączane w przycisku do regulacji lusterek lub tak jak pisałeś razem z ogrzewaniem tylnej szyby.
    Abyś miał lusterka ogrzewane musisz kupić wkłady lusterek (lustra) z matami grzewczymi, pociągnąc kable jesli nie masz oryginalnej wiązki i to wszystko ...koszt ok 20-30zł