Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie silnika rolety zew.antywłamaniwej

08 Gru 2010 20:06 4005 7
  • Poziom 12  
    Witam, mam pyt. do kolegów, jak podłaczyć przewody do przełacznika PPR 311 z rolety mając trzy przewody; brązowy, niebieski, żółto-zielony, a który z nich jest wspólny???
    Zainteresowanych odsyłam do linku: http://www.rolety-com.pl/instr/instrukcja_przelacznika_ppkr311.pdf
    Jest to roleta sterowana radiowo i manualnie.Proszę o sugestie.
  • Poziom 23  
    NAJPRAWDOPODOBNIEJ:
    żółto zielony to "Zero ochronne"
    niebieski to "zero robocze"
    brązowy to "faza"
    Zaznaczam i podkreślam słowo najprawdopodobniej.

Jeżeli nie o to jest pytanie to je lepiej sprecyzuj.
  • Poziom 12  
    Michalekk1 piszesz o zasilaniu a ja pytam o podłączenie silnika patrz link to co napisałes to jest zasilanie to wynika ze schemat chodzi mi o podłaczenie silnika co jest wspólnym przewodem do punktu C a co "góra" kolor a co "dół' kolor, a mam do dyspozycjii niebieski, brązowy, żółto-zielony???
  • Poziom 2  
    Zsilnika muszą wychodzić4 przewody
  • Poziom 12  
    Mam trzy przewody, niebieski, brązowy, żółto-zielony...może to być made in china???
  • Poziom 35  
    To już nawet nie podchodzi pod chińczyków.
    Podaj producenta silnika i jego typ.
  • Poziom 2  
    Standard w silnikach rurowych jest taki:
    niebieski - zero N
    żółto zielony - uziemienie PE
    brązowy, czarny- to kierunki góra lub dół w zależności czy silnik jest zamontowany z lewej strony rolety czy też z prawej.
  • Poziom 12  
    Witam, koledzy problem rozwiązany, montażyści montując roletę żle dobrali silnik z nadajnikiem radiowym to kolidowało z przełacznikiem i nie można było tego zgrać. Po wymianie silnika [4 przewody wyjściowe] roleta sprawna w 100%.
    Dziękuję za zainteresowanie tematem, temat zamykam.