Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

N8210 -> N8310?

05 Paź 2004 20:58 1065 11
  • Poziom 12  
    Czy można do Nokii 8210 wgrać soft od N8310? Jeżeli tak, to czy można to zrobić poprzez łącze IR? Jaki program byłby do tego potrzebny i gdzie go mogę znaleźć? A czy softy są też gdzieś w sieci dostępne?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Oczywiście że możesz, mozesz nawet wgrać soft od 9210i nawet bez irdy a program wystarczy total commander.
    Trener czy Ty się choć trochę zastanowiłeś zanim zadałeś to pytanie?? Po co Nokia wprowadzałaby innego fona jakby wystarczyło wgrac inny soft i byłoby wszystko ok?? Przeciez to są całkiem inne telefony a poza tym przez irde to możesz wgrać sobie dzwonek, logo, itp ale nigdy softu nie wgrasz.
  • Poziom 12  
    Dzięki za odpowiedz. Ale ja np wgralem soft z N6250 do N6210 i jest OK.
  • Poziom 33  
    Trener napisał:
    Dzięki za odpowiedz. Ale ja np wgralem soft z N6250 do N6210 i jest OK.

wgrałeś bo Ci się zmieścił , a poza tym jest fuul flash 6210>6250, popatrz na wielkość plików , i są to nokie DCT3 , a pytałeś o wgranie z 8310 do 8210 czyli z DCT4 do DCT3 i wszystko na temat , cówdowac można dużo tylko po co ? z malucha nie zrobisz merca :D
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Cytat:
    z malucha nie zrobisz merca

Czemu, jak ktoś ma fach w rękach? :lol:
  • Poziom 33  
    nir rób jaj , to poważna sprawa :D

chcesz mi powiedzieć że z kinola mono można zrobić kolor :?: 8O

temat chyba trzeba zamknąć bo wzbudza mocny :D
  • Poziom 21  
    :sm15: :sm15: :spoko: Fajny Post powiinień być wyróżniony :D :D Jak komuś sie uda wgrac soft przeż IRDE to ............. :please:

A tak wracając do tematu To mozesz Wgrać do N8210 Soft Od N8250 pod warunkiem ze bedzie Rom 6...:)

Powodzenia..:)
  • Poziom 12  
    Zadałem proste pytanie, dla niektórych za proste że aż muszą się zniżać do poziomu taboretów. Dziękuję wszystkim za cywilizowane odpowiedzi, a myślę że po to jest forum dyskusyjne żeby się czegoś dowiedzieć, a nie po to żeby przy okazji zostać wyśmianym - patrz taboret.
  • Poziom 21  
    Trener Powiedz mi a jakiej odp. oczekiwałes ???
    Przede wszystkim nikt cie tu nie wysmiewa tylko wszyscy mowią ze sie NIEDA tego zrobić !
    A jesli chodzi o samo wgrywanie softa to wystawczyło troche poszukać i byś sie napewno dowiedział jak i czym sie wgrywa soft do N8210 ...:)
    ten link zamieszczałem juz nascie razy ale nikomu sie niechce poszukac starszych postow :twisted:

:arrow: http://www.maciejka.techtronic.pl/rolis.htm
    Jak poczytasz napewno sie dowiesz jak i czym wgrac tego softa ...:)
    PS. O sofcie od 8250 mowiłem serio ze sie da go wgrac do N8210..:?
  • Poziom 12  
    Oczekiwałem odpowiedzi przede wszystkim kulturalnej, bo uważam że Elektroda to poważne forum. Większość takich była, uważam że tylko kkarols16 zszedł poniżej poziomu morza. Dzięki
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Trener nie przejmuj sie - powiedz sobie jaka wiedza takie odpowiedzi ;)