Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OKI ML 3320 ustawienie wydruku pod Win7

09 Gru 2010 10:33 3624 2
  • Poziom 9  
    Witam, mam zainstalowanego windowsa 7 sterowniki z windy do tego samego modelu drukarki jednak, jak drukuję faktury to wszystko jest ok, jak chcę drukować kosztorysy z programu Zuzia rozwala tekst na całą szerokość strony (można rzec wyjustowany). Dodatkowo przy drukowaniu dłuższych dokumentów drukuje jedną stronę, robi odstęp na 1 stronę, drukuje drugą, odstęp itd. Próbowane było już stawianie zgodnie z instrukcją do zalecanych ustawień, trochę poprawiło wydruk ale dalej nie jest tak jak być powinno. Mogę dodać, że wcześniej pod Vistą były zainstalowane sterowniki do 4410 i chodziła dobrze. Drukarka łączy się z komputerem za pomocą USB.
    Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Drukarka drukuje w trybie tekstowym czy graficznym?
    Jaka jest ustawiona emulacja w drukarce?
    Jaki rodzaj papieru? Jakie są ustawienia podajnika dla tego rodzaju papieru?
    Co to znaczy:
    Cytat:
    Próbowane było już stawianie zgodnie z instrukcją do zalecanych ustawień
    czyli jakie?
  • Poziom 9  
    Tryb tekstowy, emulacja epson fx, papier to składanka 3 warstwowa chyba 12. Co do ustawień to są to ustawienia, które które w instrukcji są czcionką pogrubioną opisane jako zalecane. W ustawieniach drukarki z komputera jest podajnik ciągły, w programie też nic to nie daje. Najgorsze jest to, że na jednym kosztorysie drukuje dobrze, a na innym już rozwala tekst, a program cały czas ten sam.