Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung c6000 - DivX odtwarzanie, czasem nie czyta napisów i filmu

09 Gru 2010 20:25 9979 10
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem z odtwarzaniem divx na tym telewizorze. Podłaczam pendrive i większosć czyta bez problemu, ale są przypadki gdy nie czyta napisów i gdy nie czyta filmu. Mimo że formaty plików sa takie same ... avi i txt. Jak temu zaradzić?
  • Poziom 41  
    Formaty mogą być takie sane ale nie zgadzają się ze specyfikacją TV.
    Prawdopodobnie pozostaje przekonwertowanie filmów. Sprawdź jaki format napisów dopuszcza TV, w specyfikacji, *.sub i *.srt

Obsługa do standardu H.264, Level 4.1
  • Poziom 9  
    Hmmm. czyli prostych napisów w txt nie odtworze wszystkich? no a filmy oglądam normalne nie 264 czy jakoś takie. Szkoda czasu dla iluzorycznej jakości. Dzięki ale niewiele to rozwiązało mój problem.
  • Poziom 41  
    Możesz dla pewności zarejestrować TV w DivX VOD.
  • Poziom 9  
    No własnie a co to jest? bo natknąłem się na to w opcjach i nie wiem co to oznacza. Wogole ten tv nie ma internetu a wyczytałem że można go podłączyć do WiFi... moge prosić o wytłumaczenie? Ja zielony jestem jeśli chodzi o technike i a tv mam nieco ponad tydzień.
  • Poziom 41  
    Tu znajdziesz przykład

http://www.km900.eu/viewtopic.php?f=13&t=419

1. Pobierz TEN PLIK http://www.divx.com/downloads/divx/1
    2. Włącz instalacje. Czekaj aż się zainstaluje - to trochę potrwa.
    3. Jeśli Ci się włączy program, to wyłącz go. Chyba, że to będzie DivX Plus Player. Jeśli nie , to włącz właśnie DivX Plus Player z pulpitu.
    4. Kliknij na VOD
    5. Następnie kliknij na Register a DivX Certified Device
    6. W polu Registration Code wpisz swój kod z tv
    7. W polu Device Name wpisz dowolną nazwę urządzenia np. Samsung c6000, kliknij Next
    8. W polu Save Location wybierz miejsce, gdzie ma się zapisać testowy film, kliknij pozniej Next
    9. Poczekaj aż ściągnie się testowy filmik, potem kliknij Next
    10. Po ściągnięciu filmiku pokażą nam się trzy możliwości:
    - Open Directory - otwiera folder w którym zapisaliśmy filmik. Radziłbym wybrać tą opcję i skopiować ten filmik do wybranego przez nas miejsca na karcie pamięci
    11. Po skopiowaniu do naszego Swifta filmiku możemy go odtworzyć TV

A teraz małe wyjaśnienie - Nie potrzeba rejestrować by móc na Swifciena . oglądać DivX-y. Tak samo nie trzeba kopiować tego filmiku.
    ------------------------------------------------------------------------------
    W samej rejestracji chodzi o to, by zarejestrować nasze urządzenie w DivX-ie , by móc skorzystać z wypożyczalni filmów

Pobierz kod rejestr. usługi DivX® VOD: Wyświetla kod rejestracji, który został autoryzowany dla telewizora.

Po połączeniu z witryną internetową DivX i zarejestrowaniu kodu na koncie osobistym można pobrać plik rejestracji VOD. Odtworzenie pliku
    rejestracji VOD przy użyciu funkcji odtwarzania multimediów powoduje zakończenie rejestracji.
    INST. OBSŁUGI TV
    ✎✎Więcej informacji na temat usługi DivX® VOD można znaleźć pod adresem www.DivX.com.

■■ Pobierz kod dezaktyw. usługi DivX® VOD: Jeśli usługa DivX® VOD nie jest zarejestrowana, wyświetlany jest kod dezaktywacji
    rejestracji. Jeśli usługa DivX® VOD jest zarejestrowana, wykonanie tej funkcji spowoduje dezaktywację aktualnej rejestracji usługi
    DivX® VOD.

Mnie odblokowało divx film Avator na TV
    Po podaniu kodu rejestracji TV, i odtworzeniu pliku rejestracji na TV.

W zakładce ustawienia powinna byc opcja rejestracja divx, nie wiem jak u ciebie.
  • Poziom 9  
    Czy to mi pomoże odtworzyć divxy? co to są swifty?
  • Poziom 41  
    Pomyłka powinno być pendrive.
    Być może pomoże nie zaszkodzi rejestracja divx.
  • Poziom 11  
    Jeśli tv nie widzi pliku lub nie chce go odtworzyć należy przerobić film programem np: format factory i zmienić kodowanie audio z AAC na AC3. Nie ma znaczenia format pliku czy to będzie MKV czy AVI.
  • Poziom 9  
    a co z napisami? czemu ich nie widzi? mimo że film idzie normalnie?
  • Poziom 41  
    Sprawdź jaki format napisów dopuszcza TV, w specyfikacji, *.sub i *.srt