Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie mogę połączyć LG GT540 z komputerem.

kuzax 09 Dec 2010 21:50 12540 5
    kuzax
    Level 10  
    Od 2 miesięcy mam LG GT540 wszystko ok ale od tygodnia nie mogę połączyć go z komputerem kablem usb na kompie wyświetla mi się napis "Nie rozpoznano urządzenia USB" restartowałem telefon i komputer przywróciłem ustawienia fabryczne (w telefonie oczywiście). Używałem PC SUIT ale on mi w ogóle nie wykrywa telefonu.
    Normalnie gdy podłączam telefon do komputera to na pasku zadań w telefonie powinno mi się wyświetlić coś w tym stylu: Połączenie usb czy chcesz kontynuować, a tu nic. Mam w ustawieniach włączoną PAMIEĆ MASOWĄ więc powinno działać, a i zauważyłem że jak telefon był podłączony do kompa podczas restartu PC to na chwile na pasku zadań telefonu wyświetliło mi się że jestem z komputerem połączony. Od razu mówię, że czytałem już wszystko na temat połączenia usb z komputerem a telefonem itp. Proszę o szybką odpowiedź i SKUTECZNĄ pomoc.
    Moim zdanie jest to chyba wina BIOSU bo już wszystkiego próbowałem i nic to nie dawało błagam pomóżcie.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    misiekelk
    Level 22  
    Włącz w telefonie debugowanie portu usb.
    kuzax
    Level 10  
    Nkc to nie dawalo ale jeszcze sprawdze bo robilem hard reset telefonu a teraz juz kompa nie bede wlanczal jutro to zrobie. Sorry ale za bledy z telefou pisze.
    kuzax
    Level 10  
    Niestety debugowanie nie pomaga co mam robić. Jak już na początku pisałem to podczas włączanie komputera gdy telefon jest z nim połączony kablem USB
    to na pasku zadań (przy zegarku na górze) pojawia się info. że telefon jest połączony lecz gdy komputer włączy się już na dobre(czyli pulpit początkowa muzyczka) to ten napis na pasku znika a na kopie pojawia się "Nie rozpoznano urządzenia USB". Proszę o pomoc.
    kurczak2007
    Level 2  
    Spróbuj odinstalować sterowniki od LG i zainstaluj je odnowa. A aktualizowałeś ANDROIDA przed tym problemem? Ja żeby podłączyć SWIFTA pod kompa spędziłem prawie 1,5 h.

Dodano po 2 [minuty]:

LG_ANDROID_USBModemDriver może pomóc
    tiger123414
    Level 11  
    Miałem ten sam problem z moim LG okazało się że to wina USB w obudowie kompa jak podłączyłem bezpośrednio do USB płyty głównej wszystko działało jak należy.