Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus FS3v - pulsuje zewnętrzny monitor

suchy01req 10 Gru 2010 10:55 1274 2
  • #1 10 Gru 2010 10:55
    suchy01req
    Poziom 9  

Witam.
    Jakiś czas temu napisałem posta ->https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1812063.html jak się jednak okazało wina nie leży po stronie monitora a laptopa (ASUS FS3v). Monitor BENQ G2220HD podłączony mam do laptopa kablem D-SUB i tak jak to opisałem w tym po włączeniu urządzenia pobierające duża ilość mocy monitor pulsuje, jednak kiedy odłączę laptopa od prądu i przełącza się on w "tryb baterii" problem znika. Sprawdzałem monitor także na laptopie mojej dziewczyny, ale u niej nie ma problemu nawet gdy laptop jest zasilany z gniazdka. Zmieniałem również zasilacz w laptopie i to też nie pomogło, więc ewidentnie wina leży po stronie samego laptopa. Jakieś rady? Może kabel DVI-D by coś zmienił? A może trzeba zmieniać jakieś ustawienia softwarowe na laptopie? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

0 2
  • Pomocny post
    #2 10 Gru 2010 12:08
    Piotr2608

Poziom 38  

Cosik mi się wydaje że to objaw taki jakby monitor i laptop nie był zasilany z jednej fazy a z dwóch no bo skoro laptop na bateri z monitorem działa idealnie...
    Proponuję wziąść listwę zasilającą podpiąć pod nią monitor i lapatopa a listwę do gniazdka a problem zniknie :)

0
  • #3 10 Gru 2010 15:33
    suchy01req
    Poziom 9  

Piotr jesteś Wielki! Wszystko działa idealnie:) Wielkie dzięki :) Masz u mnie piwo jak będziesz w Zielonej :D

0