Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Range Rover 4,6hse wymiana akumulatora

10 Gru 2010 17:41 8554 6
  • Poziom 2  
    Mam ptoblem po wymianie akumulatora przestał reagować na pilota w kluczyku a po próbie uruchomienia włacza się alarm.akumulator był wyjęty naładowany i założony spowrotem.Dioda na pilocie kluczyka zapala się po naciśnięciu przycisku otwierania i zamykania.
  • Użytkownik obserwowany
    Masz dokłądany alarm, daj foto pilota.
  • Poziom 2  
    to jes otyginalny kluczyk a otwieranie i zamykanie jest w obudowie kluczyka.rok 1995

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Przy włączonym zapłonie trzymasz wciśnięty przycisk w kluczyku tak długo aż centralny stuknie i jest OK to samo z drugim kluczem.

W Roverku jest tak:
    Jeżeli pilot nie otwiera i nie zamyka samochodu.
    Naciśnij szybko czterokrotnie oba przyciski na pilocie będąc przy samochodzie w celu synchronizacji z centralką. Jeżeli synchronizacja przebiegnie prawidłowo to po czwartym naciśnięciu drzwi powinny się otworzyć lub zamknąć, potwierdzając prawidłowość synchronizacji.

Jeżeli pilot natomiast nie otwiera lub nie zamyka samochodu należy synchronizować nadajnik z odbiornikiem. Pilot trzymamy blisko samochodu i co najmniej czterokrotnie bardzo szybko przyciskamy jeden dowolny przycisk na pilocie.
  • Poziom 2  
    dziękuję serdecznie jutro to zastosuję i mam nadzieję że z powodzeniem.Dam znać czy się udało.Pozdrowienia
  • Poziom 11  
    więc jak to jest z tymi P38 bo mam taki sam problem ,po wymianie Aku pilot nie działa ,auto nie odpala ,wyskakują błędy,i 4 krotne naciskanie nic nie daje w celu synchronizacji. może ktoś pomoże ?.
  • Poziom 10  
    synchronizacja kluczyka polega na włożeniu kluczyka do zamka i jednoczesnym naciśnięciu przycisku zamykania i przekręceniu kluczyka na zamykanie, następnie naciśnięciu przycisku otwierania i przekręceniu kluczyka na otwieranie. Niestety jeżeli już uruchomiony został alarm procedura synchronizacji nic nie da. Należy wtedy wprowadzić kod EKA (Emergency Key Access). Warunkiem sukcesu jest posiadanie tego kodu, posiadanie sprawnego zamka w drzwiach kierowcy, posiadanie sprawnej (nieskorodowanej) instalacji elektrycznej i w końcu posiadanie pewności że samochód nie miał nieautoryzowanej wymiany komputera BeCM.