Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood dtf2 jaki zamiennik pamięci 29W400BB90N1

10 Gru 2010 23:12 809 4
  • Poziom 13  
    Naprawiam kenwood dtf 2 (10-cio latek wielokrotnie w swoim życiu edukowany, od roku robił dla TNK) z prawdopodobnie uszkodzonym małym fleszem 29W400BB90N1,to ten gdzie jest przechowywana lista,niedawno zawiesił się w trakcie pracy, po wyłączeniu i załączeniu nie odżył.
    Ciemny wyświetlacz i nic więcej. Dwa razy w tej agonii zaświecił i działał parę minut. A zasilacz OK napięcia dobre bez tętnień.
    Odświeżyłem trochę wiedzę na temat tego sprzętu i poszukałem programy no i sprzęt z windą 98.Odczyty pamięci wskazywały dziwną zawartość pamięci listy.
    Postanowiłem zaprogramować listę od nowa programem kenmemoryloader , ale się nie dawało,kasowanie stawało na adresie 1000 i error.Profilaktycznie podgrzałem lutowania hot airem i o dziwo zaprogramował się przy następnej próbie.
    Chodził z 2 godziny, modyfikowałem ręcznie listę programów i znowu zawiecha, po wyłączeniu już nie odżył,oczywiście ciemny wyświetlacz.Teraz nie rozpoczyna nawet kasowania , dłuższy czas myśli i wyświetla błąd.Nie pomagają żadne czary i inne metody niekonwencjonalne.
    Moim skromnym zdaniem padł flesz 29W400BB90N1.

I teraz pytanie,
    w TME jest M29W400DB45N6E czy można ją tu zastosować,po przeglądzie pdf-ów wydaje się mi że tak ale proszę o pomoc bardziej zaawansowanych użytkowników
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Emeryt.. no tak ale dzielnie robi swoje czyli TNK
    Pamięć nie jest droga a jaka będzie satysfakcja jak zadziała...
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Zdobyłem taką pamięć z demobilu, wlutowałem, wrzuciłem soft i się buja staruszek
    dalej.