Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Candy DFI95T - nie pobiera wody

11 Gru 2010 13:22 3839 5
  • Poziom 2  
    Witam mam problem ze zmywarką candy dfi 95 T , nie bierze wody. Czy to temat związany z waterblockiem? Jak go sprawdzić, czy działa poprawnie? Wykręciłem waterblocka i nie puszcza wody, otworzyłem obudowę - jest tylko kabel zatopiony na stałe. A może inna przyczyna? Filtr i syfon wyczyściłem, przewody nie są nigdzie pozawijane.
    Z góry dzięki za podpowiedź.
  • Poziom 20  
    Witam.
    Sprawdzić należy, czy faktycznie dochodzi woda do elektozaworu, oraz czy na elektrozawór dochodzi napięcie.
    .
  • Poziom 2  
    Woda do zaworu dochodzi , tylko jak to sprawdzić napięcie w zaworze jak koniec kabla jest zalany masą w obudowie .
  • Poziom 20  
    Pewnie trzeba po przewodach dojść do modułu i tam szukać przyczyny.
  • Poziom 2  
    Witam mam pytanie czy ktoś podpowie jak sprawdzić działanie zaworu waterBloc w zmywarce candy dfi 95 t . Woda do zaworu dochodzi , a dalej zawór jej nie puszcza . Tylko jak sprawdzić napięcie w zaworze jak koniec kabla jest zalany masą w obudowie .
    A drugie pytanie o dobry serwis zmywarek w Rzeszowie
  • Poziom 11  
    Pozwolę się podpiąć z błaganiem o pomoc:

Jakiś czas temu wziąłem się za zmywarkę Candy DFI 95 T z waterblockiem. Zmywarka daje się zaprogramować, chodzi jakiś czas po czym zatrzymuje się z Errorem 1 lub 4 i wylewa poza siebie całą wodę. To nie jest reguła. Raz chodzi dłużej, raz krócej. Dodatkowym błędem jest to, że chodzi znacznie dłużej niż jakikolwiek program trwa.

Innym na tę chwile bardziej kłopotliwym czynnikiem jest to, że nie złożyłem zmywarki wcześniej i usiadłem do niej po kilku tygodniach i nie mam pojęcia gdzie i jak był podłączony waterblock, który wziąłem sobie wcześniej do sprawdzenia. Ratujcie! Proszę.