Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polonez caro plus -szarpie na benzynie gdy zimny

11 Gru 2010 14:50 2301 5
  • Poziom 2  
    Witam.Mam poloneza caro plus rocznik 97 GLI z jednopunktowym wtryskiem firmy BOSCH(na gazie) i taki z nim problem.Mianowicie po odpaleniu na benzynie na wolnych obrotach chodzi normalnie ale po dodaniu gazu zaczyna przerywać i szarpać.Wszystko to mija po osiągnięciu przez silnik temperatury około 70 stopni.Na gazie chodzi bez problemu i nie ma takich objawów nawet jak też jest zimny.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Nie lubię tak pisać, ale w moich obu PN C+ na Boschu mam taki efekt. Gdzieś spotkałem się z kolejnym takim przypadkiem. Nie znam przyczyny tego zjawiska, ale wydaje mi się, że tu producent poszedł na skróty i tak po prostu ten typ wtrysku ma. Z tego co kojarzę, czasem było nieznacznie lepiej po wykonaniu restartu komputera. Po przełaczeniu na gaz powrót objawów w dniu nastęnym przy odpalaniu na benzynie.
  • Poziom 28  
    Witam . Dostaje za mało paliwa. Sprawd

Dodano po 1 [minuty]:

Witam . Dostaje za mało paliwa. Sprawdź cisnienie pompy paliwa, czy nie zapchany wtrysk a zacznij od filtra paliwa.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za odpowiedż kolego, rzeczywiście po restarcie komputera nastąpiła poprawa ale na krótko.Jest o niebo lepiej ale jeszcze niekiedy zaszarpie widocznie ten typ tak ma .Pozdrowienia.
  • Poziom 10  
    Sprawdzić filtr powietrza czy nie zapchany .
  • Poziom 2  
    Filtr powietrza nowiutki.Dzięki za podpowiedż.Pozdrawiam.