Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sharp LC-32LE320E - nieostrość obrazu

11 Gru 2010 16:20 3222 7
  • Poziom 9  
    witam. mam taki problem. niedawno zakupiłem powyższy tv ale po podłączeniu CYfrowego Polsatu obraz jest jakiś nieostry. próbowałem coś zmieniać w ustawieniach obrazu ale nic to nie zmieniło. Czy możecie powiedzieć co to jest i podać odpowiednie ustawienia obrazu przy których u was wszystko odbiera ładnie??
  • Poziom 19  
    A na jakim kanale sprawdzałeś oraz czy kanał był w rozdzielczości HD czy SD? Na jakich ustawieniach stwierdziłeś nieostrość ?
  • Poziom 9  
    sprawdzałem na tvn i na większości podstawowych kanałów takich jak tvp1, tvp2, polsat. kanały były w SD. ogólnie chodzi mi o to, że przy szybszym przemieszczaniu się postaci obraz(kolor) się za nimi ciągnie
  • Poziom 17  
    Witam.
    KUP PLAZMĘ, ale tylko Panasonica z nowej generacji ekranem, a tego LCD-ka sprzedaj. To zbyt wooolna matryca aby nie ciągnął tzw"Lagów" Typowe. Obraz dla nie wymagającego widza.
    Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Faktycznie matryca w tym TV ma słaby czas reakcji - 6,5 sekundy, . No to normalne ze na dynamicznym obrazie będzie trochę "mazał". Przed zakupem trzeba patrzyć na parametry sprzętów a nie tylko na wygląd.
  • Poziom 9  
    zdawało się że wszystko wygląda dobrze. opinie o tym tv tez byly pochlebne. może po prostu nie umiem go ustawić;/
  • Poziom 19  
    Jeżeli jest bardzo kiepsko to morze rzeczywiście złe ustawienia lub wada jakaś fabryczna . Radził bym powrócić do ustawień fabrycznych na pewno jest jakaś funkcja Resetu.
    Na ustawieniach fabryczny powinien odbierać prawidłowo .
    Posprawdzaj też kable sygnałowe i sprawdź dekoder na innym telewizorze bo może być też wina dekodera .

Co do opinii to dużo pisane jest przez sprzedawców którzy sami polecają swój sprzęt ...
  • Poziom 9  
    z tego co czytałem, to fabryczne ustawienia sharpa sprzyjają tylko oglądaniu w dużych halach aby przyciągnąć uwagę. przynajmniej tak czytałem na jakimś teście. fajnie byłby, gdyby ktoś posiadający ten sprzęt mógłby podzielić się swoimi ustawieniami. a czy to może być wina kabla EURO którym tv jest podłączony do dekodera?