Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CA-6 i dodatkowy manipulator

peter.z 11 Gru 2010 20:43 1056 4
  • #1 11 Gru 2010 20:43
    peter.z
    Poziom 13  

Witam,
    Potrzebuję informacji czy klawiatura strefowa CA64S będzie działała jako drugi (równoległy) manipulator z centralą CA-6 i manipulatorem KLED.
    Wiem że 2x KLED to nie problem, ale czy taki układ będzie działał?
    W tej chwili mam uruchomiony system na CA6 i KLED, i chciałbym dołożyć opcję załączania i wyłączania systemu z drugiej strefy za pomocą CA64S.
    CA64S ma służyć TYLKO do zał/wył systemu.

• #2 11 Gru 2010 23:14
    kris1966
    Poziom 16  

Nie, nie będzie działać.

• #3 11 Gru 2010 23:53
    jargot
    Poziom 11  

Niestety działać nie będzie minimum CA-10 aby dało radę ale to też nie CA64S bo przecież to do Integry jest :P

Zmień centralkę z CA6 na CA10 z tym, że będziesz musiał wymienić aktualną klawiaturę i oczywiście nową dokupić

• #4 12 Gru 2010 08:44
    peter.z
    Poziom 13  

jargot napisał:
    Niestety działać nie będzie minimum CA-10 aby dało radę ale to też nie CA64S bo przecież to do Integry jest :P

Zmień centralkę z CA6 na CA10 z tym, że będziesz musiał wymienić aktualną klawiaturę i oczywiście nową dokupić

Wiem, że CA64S jest od integry, ale że to "gołe przyciski" to myślałem że podejdzie do Ca-6 równolegle z właściwym manipulatorem.

A z tą CA-10 to weź pomyśl, jak mam system Ca-6 który działa i potrzebuje tylko dokupić manipulator, to Ty mi proponujesz żebym kupił Ca-10 i 2 manipulatory.
    Gdzie w tym sens i logika?

• #5 14 Gru 2010 10:21
    dariusz.bembenek
    Specjalista - Alarmy Stacjonarne

W takim razie zostaje Ci tylko opcja kolejny manipulator LED do Ca-6 albo możesz też wykorzystać dowolny szyfrator np. SZW-02 / sterownik radiowy /itp.
    Polega to na tym, że podłączasz go pod dedykowane wejście CTL w centrali CA-6 i programujesz jako "załącz/wyłącz czuwanie" i ustalasz jakie strefy ma to wejście obsługiwać. Można zrobić to oczywiście z klawiatury, nr. funkcji serwisowej FS125 (instrukcja programowania str. 32)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME