Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bullet2,nazwa użytkownika i hasło.

12 Gru 2010 17:29 1258 4
 • #1 12 Gru 2010 17:29
  Anonymous
  Użytkownik usunął konto  
 • #2 12 Gru 2010 17:38
  zieluś
  Poziom 18  

  Prawo hmm jeżeli kazałeś mu to zrobić nie robiąc tego samemu ten ktoś kto Ci instalował dla twojego bezpieczeństwa i oszczędzenia nerwów związanych z tłumaczeniem co się stało że internet nie działa zmienił hasło
  Nie jest to jakoś ustawowo chronione chyba że ustalone przez regulamin sieci i np dopłacasz za usługę mutiroom. Nie baw w dochodzenia czy miał prawo czy nie miał jak musisz coś zmienić daj reset ustaw wszystko od nowa i miej święty spokój chyba że nie umiałbyś ustawić tego na nowo. Więc jeżeli nie wiesz jak to zrobić nie bierz się za grzebanie.

  0
 • #3 12 Gru 2010 17:47
  Anonymous
  Użytkownik usunął konto  
 • #4 12 Gru 2010 21:24
  zieluś
  Poziom 18  

  Na początku sprawdziłbym czy komputer nie ma syfu i czy ktoś nie siedzi na lewo na necie jeżeli masz wifi. Jeżeli nie to popatrzyłbym czy nie ma drzew i zabudowań. Jeśli nie to ustawienia anteny bo gdy ktoś mieszka dalej ale nie ma drzew i zabudowań to ma lepszą sytuacje, drzewa i zabudowania są najgorsze. Zresztą jeden dostawca może mieć więcej acces pointów i mówienie że ja mam internet z przykładowo z "optimusa" i mieszkam gdzieś tam nic nie znaczy . A router nigdy Ci prawdy jeżeli chodzi o zasięg nie powie nie wszystkie pokazują w dbi a to jest ważne przy zasięgu jak masz kartę sieciową to podłącz bez routera na chwile komputer i poszukaj jakiegoś dobrego analizatora sieci np NetStumbler. i za jego pomocą możesz ustawiać antenę oraz odczytać zasięg. Na jakość internetu wpływa dużo czynników przerwany kabel wywalona wtyczka rj45 nawet karta sieciowa. sprawdź pingi do twojej bramy (adresu routera)
  wchodzisz start uruchom cmd i wpisujesz ping nr bramy i patrzysz na cześć time jeżeli jakieś pakiety zostają pominięte(przekroczony limit żądania) to znaczy że masz coś albo z kartą albo z kablem albo co gorsza z routerem popatrzyłbym również na jarzma anteny często przykręcane bądź jak byle szybko i przy większych podmuchach wiatru zmienia kierunek anteny.

  0
 • #5 12 Gru 2010 21:42
  piterus99
  Poziom 43  

  Bullet zdaje się ma diody od siły sygnalu, to na nie popatrz.

  W ogole, sadze ze operator ma racje, powiedz jaka masz predkosc? Bo jak masz nawalone ludzi na antenie, to nie moga Ci dac za duzo.

  Moim zdaniem slusznie, ze nie masz do niego hasla. Moglbys za duzo nabruzdzic.
  Co Ci da, ze mu powiesz, ze masz sile sygnalu -64? A on Ci powie "No i co, i tak nie moge wiecej Ci dac". Myslisz ze rezygnowalby z wiekszego zarobku?

  0