Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

philips 14pt1556/05

vtrtorun 06 Paź 2004 18:16 1141 5
  • #1 06 Paź 2004 18:16
    vtrtorun
    Poziom 12  

Mój problem polega na tm, że nie mogę uruchomić programowania stacji w tym modelu. Urzyłem do tego 3 pilotów + mak 2000 ale moje próby nic nie dały. Czy do tego modelu jest jakiś specjalny pilot (orginału nie posiadam) W sklepie w którym zawsze się zaopatruje sprzedawca dobrał jakiś zamiennik ale też bez skutku. Może ten model ma jakąś blokadę strojenia, którą trzeba zdjąć. Nadmienie że telewizor kupiłem na rynku więc poprzedniego właściciela nie znajdę. Może należałoby podmienić wsad pamięci? Tyle że w bazie takiego wsadu nie ma Pamięć 24c16

• #2 06 Paź 2004 18:49
    DiZMar
    Spec od TV

Jest to chassis L01.2E, na elektrodzie tutaj:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=243378#243378
    są Tryby do L01H.2E Spróbuj - powinny pasować.

• #3 06 Paź 2004 19:05
    domint
    Poziom 25  

Sprawdź czy nie podejdzie tzw główka (wygląda jak pilot cyfry+),jest tego mnóstwo np na allegro. Uruchomienie strojenia przez jednoczesne naciśnięcie dwu najniższych przycisków.

• #4 06 Paź 2004 19:43
    SONIAK12
    Poziom 23  

nie kojarze dokładnie modelu, ale czy problem nie polega na zablokowanym trybie HOTEL MODE w servisie

• #5 06 Paź 2004 23:35
    vtrtorun
    Poziom 12  

Pilot "główka" nie otwiera programowania od tego zacząłem na początku.
    Wgrałem nowy wsad pamięci myślałem że w ten sposób go odblokuję ale się nie udało. Zmieniły się tylko wejścia AV reszta została bez zmian tzn. nie mogę równierz otworzyć menu (Jaskrawość kontrast i kolor. Uruchamia się telegazeta. Te programy które są w pamięci odbiera nawet z fonią a podobno pochdzi z Francji

• #6 12 Paź 2004 17:58
    vtrtorun
    Poziom 12  

kupiłem pilota który otwiera programowanie i po sprawie
    wejście w menu odbywa się przez menu i strzałkami w górę i w dół a wybór przez strzałki w bok i tego mi brakowało. Dzięki za okazaną pomoc i zainteresowanie moim problemem.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME