Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka Zebra GK420t - puste wydruki

lordmk 13 Dec 2010 13:07 12068 4
 • #1
  lordmk
  Level 9  
  Od ponad tygodnia mam problem z wydrukami z tej drukarki kodów kreskowych z programu SAP jak strony testowej drukarki. Problem polega na tym, że drukarka drukuje kod kreskowy bardzo słabo czasem wręcz niewidoczny a nawet puste naklejki.
  Próbowane były sterowniki dostarczone wraz z drukarką jak i sterowniki ściągnięte
  ze strony producenta, efekt taki sam.
  Był również przeinstalowany system operacyjny Windows XP, bez efektu.
  Próbowany był inny model komputera to samo.
  Czy może ktoś natrafił na taki problem? Może jakieś pomysły?
 • #2
  endriuf
  Printers specialist
  Papier masz oryginalny?
 • #3
  jankoholik
  Level 1  
  Witam, ja z kolei mam problem z zainstalowaniem Zebry GK 420t na win7 x64. Niby jest napisane, że urządzenie działa poprawnie, ale jednak nie chce działać. Subiekt (bo przez niego próbuje drukować etykiety) również widzi drukarkę, ale jednak nie działa. Ktoś potrafi pomóc? Prędzej, w innej firmie, na Win Vista nie miałem problemów z zainstalowaniem i poprawnym działaniem tejże drukarki również pod Subiektem, więc tym bardziej mnie zastanawia co robię źle.

  Będę bardzo wdzięczny, jeśli ktoś pomoże :)

  Pozdrawiam.
 • #4
  artur42
  Level 2  
  Nacisnij przycisk podawania i trzymaj. Zielona dioda mrugnie 1 raz, potem 2 razy, potem 3 razy itd. Gdy mrugnie 6 razy to puść przycisk. Drukarka zacznie drukować kolejne wzory pasków w odstępach co cztery (4) stopnie wartości zaczernienia ZPL, zaczynając od najniższego stopnia zaczernienia (gęstość/temperatura druku) i kończąc na maksymalnym ustawieniu zaczernienia dla drukarki. Naciśnij jednokrotnie przycisk podawania (Feed), gdy wzór będzie wyraźny i czytelny.
 • #5
  zmartyna
  Level 1  
  Witam,
  chciałam zapytać jak w ZebraDesigner2 ustawić wydruk kilku etykietek? Nie chodzi mi o kopie, każda etykietka ma zawierać inne dane. Jeżeli w 'ustawieniach etykiety' zaznaczam 10 w poprzek, program 'widzi' tylko pierwszą, przy próbie przeniesienia grafiki na kolejną etykietę, widnieje informacja 'grafika znajduje się poza etykietą'

  Proszę o pomoc :cry: