Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan primera p11 2.0 TDI 2000r. -koło zębate rozrządu

13 Gru 2010 19:59 3461 4
  • Poziom 14  
    Witam!
    Mam pewien problem...
    Ostatnio niestety przez piękną robotę drogowców wpadłem w poślizg i wbiłem się autem w zaspę... Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że awarii uległo koło zębate wałka rozrządu...

Moje pytanie brzmi... gdzie mogę coś takiego zakupić(sklep aukcja allegro), ponieważ wszędzie gdzie szukam albo mają inne, albo nie mają w ogóle...

W załączniku przesyłam zdjęcie tego koła, proszę o podanie, jakiegoś linku, gdzie mogę to kupić, albo symbolu lub nr katalogowego.

• Poziom 20  
    Do serwisu proponuje. To nie Opel,że takie rzeczy mają w sklepie na półkach.
  • Poziom 14  
    cybkryst napisał:

No właśnie tego chce uniknąć, bo wiesz jakie ceny są w serwisach :/

A auto to trzeci pojazd w domu, więc "budżetowo" chce go naprawić
  • Poziom 20  
    Matuszm15 napisał:
    cybkryst napisał:

No właśnie tego chce uniknąć, bo wiesz jakie ceny są w serwisach :/

A auto to trzeci pojazd w domu, więc "budżetowo" chce go naprawić

Tak tylko,że części nie popularne nie są produkowane jako zamienniki ba żadna firma nie zrobi technologi aby produkować takie rzeczy których sprzeda kilkaset sztuk w ciągu roku na całym świecie.
    Pozostaje serwis aukcyjny albo serwis.

A nie próbowałeś wyprostować tej blaszki?? Ze zdjęć wynika że ta blaszka z czterema ząbkami jest pogięta, chyba że nie widzę jakiegoś mocno istotnego uszkodzenia. A jak tam czujnik przy tym kółku
  • Poziom 14  
    Oprócz tej powyginanej blaszki na wierz jest jeszcze jedna taka dodatkowa i ona całkiem się urwała :/ i to jest największy ból :/

Może ma ktoś namiary, na rozbitą p11, żeby części załatwić? :(