Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[ASTRA I] Żarówka od zapalniczki

raker 07 Paź 2004 10:02 1995 3
  • #1 07 Paź 2004 10:02
    raker
    Poziom 17  

Witam - jak wymienić (jak dostać się do) zaróweczkę podświetlającą gniazdo zapalniczki w Astrze I? I jak dostać się do żaróweczki oświetlającej pokrętełko od nastawień dmuchawy (dmucha na szybe, nogi, głowe etc.)?
    Help

0 3
  • #2 07 Paź 2004 19:27
    kubususul
    Poziom 10  

Zeby dostac sie do podswietlnie kokpitu sa dwa sposoby-pewny i mniej pewny(ale nie-pracochlonny)- wiec ten drugi polega na wyjeciu radia i sprobowaniu odlaczenia zarowek- trzeba wyjac cala kostke (sa dwie w kokpicie) i wymienic zarowke. Druga metoda-zawsze pewna polega na odkreceniu wszystkiego az dojdzie sie do kokpitu: po kolei beda to: obudowa kierownicy, obudowa "zegarkow", a nastepnie idzie po kolei kokpit. Poszukajw necie- znajdziesz na pewno instrukcje obrazkowe. ale powiem ze ja to zrobilem sam w ciemno i udalo sie-zajelo wiecej czasu niz pewnie by zajelo z taka instrukcja,ale jaka satysfakcja:D

0
  • #3 07 Paź 2004 20:21
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 10 Paź 2004 22:15
    jerzy kiler
    Poziom 10  

raker napisał:
    Witam - jak wymienić (jak dostać się do) zaróweczkę podświetlającą gniazdo zapalniczki w Astrze I? I jak dostać się do żaróweczki oświetlającej pokrętełko od nastawień dmuchawy (dmucha na szybe, nogi, głowe etc.)?
    Help

Witam, ja wymieniłem tą żaróweczkę bez rozkręcania kokpitu. Mianowicie: podejście jest od strony nóg pasażera, musisz włozyć rękę w kokpit ale od tyłu (od strony silnika) i wyczuć palcami zapalniczkę. W drugą rękę (lewą) bierzesz latarkę i oświetlasz od storny kabiny popielniczkę, głowa miedzy nogi pasażera i wnętrze kokpitu masz oświetlone. no i wszystko masz jak na dłoni. dalej bedziesz wiedział jak to zrobić.

0