Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

piec olejowy ACV omega duplex

14 Gru 2010 23:14 1190 3
  • Poziom 8  
    Jest to piec dwu funkcyjny.Piec podczas podgrzewania wody podaje ciepłą wodę na pierwsze 2 grzejniki w skutek czego włącza się za często.Był sprawdzony termoregulator ale nagrzewanie dwóch grzejników wyklucza jego awarię.Cała głowica czyli komora membrany i iglica oraz przeloty wody zostały przeczyszczone ale problem nadal istnieje.Czy ma ktoś pojęcie do czego jeszcze można się przyczepić?
  • Poziom 21  
    Coz prawdopodobnie umiera pompa (niestety takie sobie sa montowane do tych piecy przez instalatorow) , pod warunkiem ze faktycznie wszystkie mozliwe zamulacze zostaly przejrzane(np filtry)
    pozdrawiam
    wesoly serwisant
  • Poziom 8  
    Trochę za szybko chciałem to opisać.Jak już napisałem to piec dwu funkcyjny.W czasie kiedy używana jest ciepła woda grzejniki nie powinny grzać a trzy pierwsze od piece są przy dłuższym użyciu ciepłej wody nawet gorące przez to mieszkanie w jednej części jest niedogrzane.tak na chłopski rozum to coś z iglicą ale jak już pisałem cały korpus tam gdzie jest membrana był odkamieniony i czyszczony.Kiedy spuszczelem wodę była szara więc odkręcałem grzejniki i wypłukiwałem z nich czarny osad (to była naprawdę brudna robota ale bez efektów).Przepuściłem też wodę przez rury by wypłukać cały brud ale głowica była już skręcona.teraz zastanawiam się czy rozkręcać ją ponownie czy to może jakiś inny defekt?
  • Poziom 21  
    Zdecydowanie powinienes oczyscic zawor trojdrogowy(opisujesz go jako glowice)
    pozdrawiam
    wesoly serwisant

Proszę poprawić błędy pisowni.
    mod - mirrzo