Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kod pilota UPC mediabox cisco 8485dvb

15 Gru 2010 01:00 9432 6
  • Poziom 9  
    Witam

Chciałbym swojego pilota od TV, który wspiera sterowanie urzadzeniami typu DVD/VCR zaprogramować do sterowania mediaboxem upc (cisco 8485). Nie mogę nigdzie znaleźć kodu IR do tego sprzętu.

Czy komuś już się udało i wsparłby mnie w moich walkach?

pozdrawiam
    Ben_Jamin
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Witam.

Postępuj zgodnie z instrukcją i szukaj kodu na wybranym klawiszu.

Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Cześć. Instrukcja dekodera mówi, w jaki sposób za pomocą dekoderowego pilota zarządzać TV - to mi się udało.

Ja chcę zrobić coś odwrotnego. W instrukcji od TV jest procedura zarządzania innym sprzętem, ale kod IR trzeba podać wprost - nie ma możliwości "szukania" krok po kroku.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Witam.
    Cytat:
    Ja chcę zrobić coś odwrotnego.

O tak, to zmienia sens wypowiedzi.

Jak mnie pamięć nie myli to chyba w dziale DIY był kiedyś projekt odbiornika z wsadem, w którym można było bezpośrednio z pilota (zdalnie) wyczytać aktualny kod klawisza pilota.

Przejdź do DIY i w lokalnej wyszukiwarce wpisz co chcesz uzyskać.

Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    SP5ANJ napisał:
    Witam.
    Cytat:
    Ja chcę zrobić coś odwrotnego.

O tak, to zmienia sens wypowiedzi.

Jak mnie pamięć nie myli to chyba w dziale DIY był kiedyś projekt odbiornika z wsadem, w którym można było bezpośrednio z pilota (zdalnie) wyczytać aktualny kod klawisza pilota.

Przejdź do DIY i w lokalnej wyszukiwarce wpisz co chcesz uzyskać.

Pozdrawiam.

Dzięki. Namierzyłem faktycznie to o czym napisałeś. Kupa z tym roboty, ale może "kiedyś się wezmę" ;-)
  • Poziom 2  
    Brzydko podbiję, ale może komuś się w końcu udało zdobyć ten kod? Niestety google nie potrafi mi pomóc.