Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Spryskiwacz Honda cr-v 97r

15 Gru 2010 11:56 3405 7
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich mam taki problem: Obecnie posiadam Honde Cr-v z 97 roku. Jechalem ostatnio na trasie i zabraklo mi plynu do spryskiwaczy ale nie dolewalem poniewaz bylem blisko domu. Podczas jazdy jeszcze resztki wypsikalem na szybe. Nastepnie wczoraj zakupilem plyn zalalem 5 litrow ale niestety moj spryskiwacz nie dziala i nie podaje plynu na szybe. Coz moze byc tego przyczyna?? Zatarty silniczek moze pompka czy bezpieczniki jakies?? Jesli ktos moze powdpowiedziec to prosze o odpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam serdecznie.
  • Poziom 15  
    Proszę sprawdzić bezpiecznik, wąż od płynu i silniczek w zbiorniku.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pewnie resztki zamarzły.
  • Poziom 15  
    Jak nie cieknie nigdzie pod maską płyn to układ się zapowietrzył i padł bezpiecznik.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Powiedz mi :hirsh, jak to się może zapowietrzyć, skoro pompka jest na samym dnie i jest zalewana od góry płynem? To raz. A dwa - jak miał paść bezpiecznik od pracy pompki bez płynu, czyli bez obciążenia?
  • Poziom 43  
    Błażej napisał:
    Powiedz mi :hirsh, jak to się może zapowietrzyć, skoro pompka jest na samym dnie i jest zalewana od góry płynem? To raz. A dwa - jak miał paść bezpiecznik od pracy pompki bez płynu, czyli bez obciążenia?

Co ty Błażej dyskutujesz??? Do kosza, niech tam se pogada, autor niech sprawdzi zasilanie pompki, jak jest a nie działa to kupić sobie drugą
  • Poziom 15  
    milejow napisał:
    Błażej napisał:

Co ty Błażej dyskutujesz??? Do kosza, niech tam se pogada, autor niech sprawdzi zasilanie pompki, jak jest a nie działa to kupić sobie drugą

A to przepraszam, ale się wygłupiłem! Zresztą jak mam sie równać z kimś kto pomógł ponad 300 razy na tym forum.

Ps. jeżeli do wężyka dostały sie kawałki lodu to między nimi moze być powietrze i wyrwało wężyk.

Moderowany przez Błażej:

I za tą wypowiedź, zgodnie z Regulaminem pkt 10.8 udzielam ostrzeżenia.
    Co do twojego Ps. to wytłumacz, skąd tam powietrze i przez co miało by być sprężone do tego stopnia, że aż wyrwało wężyk.

• Poziom 8  
    Bardzo wszystkim dziekuje za porady.
    Tak jak pisaliscie przyczyna bylo zamarzniecie resztek starego plynu. Kilka ostatnich dni bylo cieplych postawilem auto do slonca i nagle zaczely dzialac spryskiwacze. Jeszcze raz chce podziekowac wszystkim za porady.