Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

połączenie samsung r780 przez hdmi z telewizorem lcd

kurtis79 15 Gru 2010 18:11 2842 3
  • #1 15 Gru 2010 18:11
    kurtis79
    Poziom 9  

Witam. Mam problem z podłączeniem laptopa (samsung r780) z telewizorem ( lcd samsung le40n87bd ). Podłączam przez hdmi i wszystko działa jest obraz z kompa na telewizorze i dżwięk też jest, ale tylko przez 5 sekund a po tej chwili kiedy jest dobrze na tv pokazuje mi sie seledynowo-zielone tlo i nie mam ani obrazu ani dzwięku. Dzieje się to przy wszystkich opcjach ustawienia ( hdmi-hdmi, hdmi-lcd, hdmi-lcd clone itd). Nie wiem gdzie szukac przyczyny. Za pomoc wszelaką z góry dziekuję.[/code]

0 3
  • #3 15 Sty 2014 00:13
    s113
    Poziom 11  

Też z tym tematem walczyłem, ale pomogła aktualizacja windows i silniej docisnełem wtyczkę do gniazdka.

0
  • #4 15 Sty 2014 18:22
    s113
    Poziom 11  

kolejny dzień to samo brak obrazu
    przełączam na drugiego laptopa też brak obrazu na telewizorze. Czyli nie aktualizacja i nie wtyczka.
    Doszedłem do wniosku, że problem jest w telewizorze.
    Zaczęłem szukać problemu w instrukcji od telewizora instrukcję. I znalazłem informacje o zawieszaniu się hdmi. Problem opisany był że mam wybrać source w telewizorze Samsung (tam gdzie przełączasz z jakiego hdmi ma korzystać) i tam znalazłem u góry coś takiego magicznego jak odśwież. I mym oczom ukazał się obraz z laptopa na tv.

0