Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Felcia 1.3 regulator napięcia

15 Dec 2010 21:13 1487 6
  • Level 2  
    Witam !
    Mam taki malutki problem a mianowicie, dziś wymieniłem w swojej skodzie regulator napięcia, po przejechaniu bodajze 300 metrów zauwazyłem ze cały samochód zaczyna mi umierać ... ;/ a przed wymianą było wszystko sprawne ... ;/ Czy moze to byc źle załozony regulator ? czy cos innego ?
    z góry dzieki za pomoc !
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    1. Grubszych liter się nie dało wstawić? Trzeba było jeszcze powiększyć i zmienić kolor na różowy. Popraw to!
    2. Po wymianie regulatora napięcie w instalacji oczywiście zmierzone?
  • Level 2  
    hmm ... wlasnie nie ;/ jutro po pracy bede sprawdzał bo dzis po robocie juz nie miałem sił ... a jak napiecie bedzie dalej słabe ? to co wtedy ?
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Jak nie ma ładowania, to do roboty. Trzeba usunąć usterkę. Palcem na odległość nikt miejsca nie wskaże. Do sprawdzenia alternator, regulator napięcia.
  • Level 2  
    Dzięki za pomoc. Jutro wezmę sie do roboty :)
  • Level 11  
    jeśli ładowanie bedziesz miał wysokie tzn dużo wyższe niż14,4V to wstawili ci zepsuty regulator.Jeśli za niskie to tak jak wcześniej kolega powiedział alternator do roboty
  • Level 26  
    Nieumiejętne założenie regulatora ( pod skosem) powoduje ułamanie szczotek , proponuje obejrzeć regulator , jeśli szczotki będa całe ,pomierzyć napięcie ładowania , regulator to zamiennik ( Jezpol) czy oryginał ( Magneton) ??