Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta MS PRO DUO (PSP). Konsola nie widzi wgranych gier.

ppa1991 15 Gru 2010 22:48 6301 6
  • #1 15 Gru 2010 22:48
    ppa1991
    Poziom 7  

Witam posiadam kartę MS PRO DUO majaąca 4gb ale od 3 dni nie współpracuje mi z konsola psp, mianowicie konsola nie widzie gier na nią wgranych a dotychczas wszystko było ok i śmigało rewelacyjnie. Początkowo myślałem że konsola padła ale jednak nie, przy zamianie karty na jakiegoś 64mb starego trupka konsola działa i normalnie widzi gry. Kartę 4gb formatowałem na wiele sposobów ale nic to nie daje a co najlepsze gdy wgram na nią muzykę to psp bez problemu ja odtwarza a gier nie widzi.

PS. Gry dodaje tam gdzie trzeba i nie ma opcji pomyłki.

0 6
  • #3 22 Gru 2010 02:16
    Zolwik_2004
    Poziom 19  

raczej nie jest spalona skoro muzykę można wrzucić i odtwarzać

0
  • #5 26 Gru 2010 11:46
    banan0o
    Poziom 10  

Typowe zachowanie dla nieoryginalnych kart pamięci. Jeśli jest nieoryginalna (sprawdź obsługę MagicGate) to prawdopodobnie nic nie wskórasz.

0
  • #6 22 Sty 2011 02:22
    Krzychu ;)
    Poziom 17  

Trochę późno, ale może jeszcze gdzieś tą kartę masz to możesz sprawdzić.
    Co do MagicGate to oczywiście powinieneś to sprawdzić np.: w menu PSP najeżdżając na MUSIC, wciśnij trójkąt, wybierz Information i zobacz co jest napisane przy MagicGate - jeśli Supported to karta oryginalna, jeśli Unknown to fake/podróbka.

Dodatkowo jeśli wrzucisz jakieś gry (w postaci .ISO/.CSO do folderu
    ms0:/ISO/
    to upewnij się, że na karcie jest stworzony folder
    ms0:/PSP/GAME/
    gdyż jest on wymagany do wykrycia gier

Następnie sprawa może się tyczyć nietrwałej przeróbki, tzn jeśli takową miałeś to upewnij się, że CFW jest teraz aktywny (Settings-->System Settings-->System Information-->Firmware).

0
  • #7 29 Sty 2011 18:00
    pawelr98
    Poziom 34  

Ja bym wykluczył nietrwałą przeróbkę ponieważ kolega napisał że z innej karty pamieci gry czyta normalnie

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo