Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

instalacje gazowe, polonez caro plus

misiaczekaa 16 Gru 2010 19:33 2669 8
  • #1 16 Gru 2010 19:33
    misiaczekaa
    Poziom 2  

Ile moze mnie wyniesc zamontowanie instalacji gazowej na podkarpaciu do poloneza caro wielopunktowego, rocznik 98??

1 8
  • #2 17 Gru 2010 17:57
    kamil907
    Poziom 28  

Akurat w przypadku poloneza montaż instalacji według mnie mija się z celem bo ta inwestycja się nie zwróci. Jeśli chodzi o koszty to za 1000zł już można założyć LPG, a na używanych podzespołach pewnie nawet taniej tylko czy jest sens?

0
  • #3 17 Gru 2010 18:13
    lowlander
    Poziom 15  

Tak jak pisał kolega powyżej, już chyba taniej wyjdzie sprzedać ten egzemplarz i kupić taki sam z założonym już LPG przypuszczam że cena będzie taka sama.

0
  • #4 17 Gru 2010 19:22
    misiaczekaa
    Poziom 2  

ale jezeli mam auto w bardzo dobrym stanie? zero rdzy, zero wypadkow?? :D naprawde uwazacie, ze nie ma sensu ?

0
  • #5 18 Gru 2010 11:13
    kamil907
    Poziom 28  

Zależy jak dużo jeździsz i jak długo zamierzasz eksploatować to auto. Przelicz sobie czy w ogóle zwróci ci się ta inwestycja i po jakim czasie bo jeśli nie to nie ma sensu dokładać. Tylko uwzględnij, że przegląd auta z LPG jest droższy i dochodzą jeszcze koszty serwisu instalacji (wymiany filtrów, regulacje co jakiś czas) a to wszystko kosztuje.

0
  • #6 18 Gru 2010 18:06
    misiaczekaa
    Poziom 2  

dziekuje za odpowiedz ;) a autem jeszcze dosc czesto, a tym bardziej ze paliwo zdrozeje...

0
  • #7 19 Gru 2010 11:49
    lowlander
    Poziom 15  

LPG też drożeje, i różnica w cenie pomiędzy LPG a PB jest coraz mniejsza. Jest jeszcze jedna opcja którą moim zdaniem powinieneś rozważyć, a jest nią zakup takiego samego poloneza z instalacją LPG. Myślę że cena całego auta będzie porównywalna z ceną samej instalacji a przy okazji będziesz miał masę zapasowych części do auta. Pozdrawiam

0
  • #8 20 Gru 2010 14:00
    Bartek-lu
    Poziom 9  

Koszt zwrócenia się instalacji gazowej to około 10 000 km
    Jeżeli samochód jest w naprawde dobrym stanie to warto wrzucić mu gaz bo instalacja zwraca się dość szybko. I pogratulować ładnie utrzymanej poloni.

0
  • #9 20 Gru 2010 15:36
    misiaczekaa
    Poziom 2  

a moze jest ktos z podkarpacia, okolic Stalowej Woli, Leżajska ?? Moze moglby mi ktos polecic jakis zaklad ;) bo jak narazie to planuje odwiedzic jakis w Nisku ;)
    dziekuje za odpowiedzi.

1