Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw sharan 02 brak komunikacji vag-iem z modułem komfortu

17 Gru 2010 11:11 5264 4
  • Poziom 9  
    Witam. mam taki problem ze swoim sharanem 1.9 TDI 2002 ponieważ został wymieniony moduł komfortu i chciałem zaprogramować kluczyk do tego modułu, ale nie mogę się połączyć ani z modułem (46) ani z centralnym zamkiem(35). dodam jeszcze, ze pródowałem zaprogramować kluczyk tak jak było opisane na forum (manualnie) bez podłaczania vaga ale ten sposób nie działa. nie zapala sie dioda w drzwiach po 3-krotnym przekręceniu kluczykiem. Vag łączy się z innymi modułami lecz z tymi dwoma nie. można to zrobić przez centralną elektrykę (09)
  • Poziom 13  
    w jaki sposób próbujesz to ręcznie zsynchronizować?
    szyby zamknięte, drzwi pozamykane, przekęcasz kluczyk w drzwiach kierowcy w pozycję zamkniętą a następnie w 3 razy w pozycję otwartą w ciągu 5 sekund?
  • Poziom 9  
    tak dokładnie tak robię i nici
  • Poziom 9  
    temat skończony udało się manualnie zaprogramować kluczyk, okazało się ze ważne jest otwarcie i zamkniecie przednich szyb( a jedna nie działała ) przed kodowaniem kluczyka.
  • Poziom 9  
    Ja bym sie jeszcze podłączył w ten temat odkurzył , czy kodowanie kluczyka zaczynamy na otwartym samochodzie czy zamkniętym? co jeśli jak u mnie po drugim przekręceniu dioda calokwicie gaśnie? jeden kluczyk mi działa od kupna samochodu W drugiM miała być tylko słaba bateria a jednak nie, po wymianie dalej dioda w nim mruga po naciśnięciu ale nie zamyka ni otwiera.