Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire 3680 - Migające diody po podłączeniu zasilania

riki007 18 Gru 2010 00:00 3080 3
  • #1 18 Gru 2010 00:00
    riki007
    Poziom 17  

Mam problem z laptopem Acer Aspire 3680. Po podpięciu zasilacza diody (power, caps look i inne) zaczynają migać mniej więcej z częstotliwością 1 raz / sekundę. Oczywiście brak jakiejkolwiek reakcji na przycisk power. Na baterii laptop całkiem martwy (ale nie wiem czy bateria jest naładowana, bo laptop jej nie ładuje teraz).
    Bez baterii sytuacja taka sama, czyli migające diody.
    Aaa, Diody migają po samym podłączeniu zasilacza, nie trzeba nic wciskać.
    Proszę o jakieś porady od czego zacząć sprawdzanie?

0 3
  • #2 18 Gru 2010 23:43
    riki007
    Poziom 17  

Rozebrałem laptopa na części pierwsze, lokalizacja uszkodzenia nie była ciężka, co widać na zdjęciu. Skutki widać po drugiej stronie płyty też, chociaż dużo mniejsze, ale na moje oko płyta jest uszkodzona "na wylot". Proszę, aby wypowiedział się jakiś profesjonalista, czy w ogóle jest sens się za to brać, czy może płyta nadaje się do wywalenia? Bo na moje oko, to chyba ta druga opcja.
    Acer Aspire 3680 - Migające diody po podłączeniu zasilania

0
  • #3 19 Gru 2010 09:39
    elkamel
    Poziom 12  

Optymistycznie to ta płyta nie wygląda.. Między innymi dlatego zrezygnowałem ze sprzedaży sprzętu Acera.. Na allegro takich płyt pod dostatkiem tylko spora ruletka z tym kto i jak je przywracał do życia..
    W pierwszej opcji z brzegu 200 zł płyta z gwarancją rozruchową. Osobiście bym się z tą w zabawę nie wdawał..

0
  • #4 19 Gru 2010 11:38
    riki007
    Poziom 17  

Ok, rozumiem, dziękuję za odpowiedź.

0