Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Scania 124L 2004r 420hpi zaniża wartości na tablicy rozdziel

18 Gru 2010 08:59 1790 4
  • Poziom 31  
    Witam.Problem ciągnika jak w temacie,zaniża temperaturę płynu chłodzącego,stanu paliwa jak i ciśnienia powietrza w układzie.Wszystkie wartości są zaniżone o około 30%(tzn przy pełnym zbiorniku pokazuje 3/4 poziomu paliwa,przy temperaturze 90.C mam trochę ponad 60.C a ciśnienie tuż przed zbiciem zaworu pokazuje nie całe 6 atm)Pytanie moje jest takie czy związek z tymi anomaliami może mieć masa kabiny ponieważ gdy włączy się ogrzewanie postojowe to świeca która grzeje impulsowo robi efekt kierunkowskazów(nie przygasających do końca) z wszystkich kontrolek palących się na desce jak i oświetlenia wewnętrznego kabiny.
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
  • Poziom 31  
    bodek434 napisał:
    Zadajesz pytanie, że nawet kolegom elektrykom nie chce się odpowiadać,

Bo oni urodzili się z multimetrem w ręce a ja nie:-).Przejrzałem większość połączeń prądowych i masowych,jeszcze jutro podepnę na krótko masę pod tablicę i sprawdzę efekt.Dziwi mnie fakt że ciśnienie oleju jak i woltomierz nie głupieją.
    Dzięki.Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    pitool napisał:
    bodek434 napisał:
    Zadajesz pytanie, że nawet kolegom elektrykom nie chce się odpowiadać,

Bo oni urodzili się z multimetrem w ręce a ja nie:-).Przejrzałem większość połączeń prądowych i masowych,jeszcze jutro podepnę na krótko masę pod tablicę i sprawdzę efekt.Dziwi mnie fakt że ciśnienie oleju jak i woltomierz nie głupieją.
    Dzięki.Pozdrawiam.
    Witam kolego sprawdz akumulatory( bocznikiem)miernik do badania aku. czy wystarzająco trzymają i oczywiście ładowanie ma być 28,5V pozdrawiam
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto