Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dvd z HDMI, USB i możliwością zmiany softu

18 Gru 2010 17:40 1119 1
  • Poziom 9  
    Szukam odtwarzacza dvd z HDMI oraz portem USB (lub wejście na kartę, żeby obsługiwało pamięc do 4gb) i polskimi napisami.

I.. bardzo ważne:

Miałem kiedyś dvd, manta chyba i były do wyboru 3 rozmiary napisów. Problem w tym, że nawet największy rozmiar nie był wystarczający dla mnie. W niektórych odtwarzaczach słyszałem, że można coś w sofcie zmienić , podłączając do kompa i ustawić, żeby te napisy standardowo były jescze większe wyświetlane. Mam tv 42 cale ale i tak były male.
    Wiem, że można dopasować napisy do filmu i wielkość podczas nagrywania ale z tym dużo roboty.

Także te wymagania które podałem no i zależy mi na tym sofcie. Chcę mieć duże wyraźne napisy.
    Cena do 200zł ale byłbym zadowolony czymś w okolicach 150. Może jakiś ferguson? Tylko co czytam to są problemy z tym czytaniem z usb..

Proszę o rady
  • Poziom 37  
    Coż... Ja mam filipszaka dvp5992/37 , dałem za niego cale 48 dolarów w sklepie. Ma HDMI , USB i można sobie wgrywać soft jaki się chce (oczywiście napisany do zamontowanego w nim chipseta). Obecnie używam softu vb6rocod , chyba wersja 4.7 do dvp5990 ale obsługująca pliki .wmv. Ma polską czcionkę , regulacje jej koloru i wilekości.
    W innym philipsie (dvp392 czy jakoś tak) mam też soft tego gościa ale z polskim menu .
    Nie wiem jak ceny tych modeli w Polsce , ale tu w USA to naprawde taniocha - szczególnie w Walmart.
    Pozdrawiam