Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskiwanie hasła GaduGadu z pliku Profile.xml

MisiekNiePlacz 18 Gru 2010 21:09 6466 5
  • #1 18 Gru 2010 21:09
    MisiekNiePlacz
    Poziom 7  

Witam,
    nie będę tutaj pisać długiej i smutnej historii jaka mnie spotkała, proszę tylko o odpowiedzi na moje 2 pytania.

1.
    Mam GG 10, a w pliku Profile.xml pomiędzy <ProfilePassword> jakiś kod, czy mogę z tego odzyskać hasło ?

2.
    Czy na poczcie yahoo, mogę zamienić @yahoo.pl na @yahoo.com ?

Zmieniłem swoje hasło na GG, po czym mnie wylogowało, teraz nie mogę się zalogować, być może popełniłem literówkę, a na dodatek podałem email ze zła końcówką.

Dziękuję za każdą pomoc.
    Pozdrawiam.

Dodam że zaznaczyłem opcję, zapisz hasło w programie.

0 5
  • Pomocny post
    #2 18 Gru 2010 22:25
    Califax
    Poziom 10  

Sprawdź to: GG Tools 3

"W GG Tools 3 nareszcie możliwe jest odzyskanie hasła serwera i profilu oraz haseł Ery Omnix z plików konfiguracyjnych Nowego Gadu-Gadu oraz Gadu-Gadu 10".

Program bezpłatny i nieduży 1,23 MB

Co do drugiego pytania niestety nie pomogę :(

0
  • #3 18 Gru 2010 22:33
    MisiekNiePlacz
    Poziom 7  

Sprawdziłem, nie wiem czemu ale u mnie piszę:
    brak (niezapisane w pliku)
    :/

0
  • Pomocny post
    #4 18 Gru 2010 22:57
    Califax
    Poziom 10  

Trochę to dla mnie problematyczne jest ponieważ akurat pracuje na linuxie więc nawet fizycznie nie mam na chwilę obecną jak symulować sytuacji. Jutro zainstaluję XP Pro na wirtualnej maszynie i zobaczę gdzie i co zapisuje dokładnie.

Na teraz zajrzyj tu:Mały opis ProfileBasic.xml

Masz tam taką linijkę w znacznikach:

Code:
    <IsEncrypted>Czy jest ograniczony hasłem (true/false)</IsEncrypted>

Daj wartość FALSE i uruchom ponownie GG może pomoże by wejść na GG bez hasła.

0
  • #5 19 Gru 2010 03:11
    MisiekNiePlacz
    Poziom 7  

Straszna porażka,
    kolega wymyślił, że jak usunę konto i dodam je na nowo to będzie działać pierwsze hasło, oczywiście to jakaś głupota, a ja utraciłem pliki, szybko zacząłem czytać o odzyskiwaniu plików i znalazłem program Pc inspector File Recovery, jednak jakoś nie mogę im znaleźć swoich plików, przeczytałem że nie mogę wyłączać systemu windows wiec tego nie robię, tylko odłączę zasilanie, jeżeli ktoś wie jak mogę odzyskać usunięty folder z moim profilem, proszę o pomoc.
    Pozdrawiam .

0
  • Pomocny post
    #6 19 Gru 2010 09:41
    Califax
    Poziom 10  

Dosłownie: Misiek Nie Płacz!
    Teraz to narobiłeś troszkę bigosu. Z tym wyłączaniem komputera to tak nie do końca. Najważniejsze by teraz nie robić jakiś
    zmian na dysku (zapis, format, zmiana partycji ).
    Słuchaj napisz do mnie na PW może rozwiążemy problem zdalnie. Jak sie uda wrzuci sie w wątek dla potomnych.

0
  Szukaj w 5mln produktów