Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pro¶ba o sterowniki ATI Mobility Radeon HD 3200 .

19 Dec 2010 11:00 3376 12
  • Level 9  
    Witam. Mam problem w wyszukaniu sterowników do Laptopa Asus F5Z ( Win XP ) . Sci±gałem różne Catalysty, chociaż było napisane że tam s± sterowniki od tego, ale po ¶ci±gnieciu brak. Najlepiej żeby kto¶ podrzucił mi stery ze swego lapka ( mam nadzieję , że kto¶ ma tę grafike) te sterowniki, chyba że znalazłyby się w internecie. ( Ze strony ASUS również sci±gałem i nie pasuj± ;/ ) POzdrawiam i z góry dziękuję. Proszę nie traktować tego w±tku tak, że powiecie mi że na google wszystko jest. Dziękuje.
  • Level 15  
    Zobacz czy zadziałaj± sterowniki dla tego radeona w wersji stacjonarnej. U mnie do x1250 działaj±, a wszystkie ze strony toshiby niestety nie.
  • Level 9  
    Niestety to nie działa. Jeszcze gorzej jak ja na VGA ;/
  • Level 15  
    Jest jeszcze jedna opcja. ¦ci±gnać program mobility modder i przerobić nim sterowniki sacjonarne na mobilne. Albo zaryzykowac i zainstalowac np od windows 7 ze strony producenta
  • Level 9  
    A to można przerobić ATI RADEON HD 3200 na ATI MOBILITY RADEON HD 3200. ? Dobrze by było. Słyszałem o tym , że tym programem można wgrywać sterownik. Tak mi o uszy się obiło.
    A i nie ma mojego modelu na rozpisce do tego programu ;/
  • Level 15  
    Podobno można. Ja nie miałem jak sprawdzić bo u mnie żywcem działał ze stacjonarnego. W blaszaku mam x1300Pro a w lapku x1250. Jeden sterownik obsłużył obydwa.
  • Level 9  
    Tylko brak mojego modelu w tym programie .
  • Level 15  
    Zobacze czy przerobi, tylko mam wolne ł±cze więc się zejdzie.Jednak bym spróbował. Może się uda.
  • Level 9  
    Fajnie by było. Dzięki.
  • Level 15  
    Niestety chyba nic nie zrobił. Także nie będę wysyłał.
  • Level 9  
    Najlepiej, żeby kto¶ napisał, kto ma tę kartę. ( OS XP SP3 32bit) Prosiłbym o sterowniki do ATI MOBILITY RADEON HD 3200 . POzdrawiam.
  • Level 22  
    Tu masz kolego zawsze pełne nowe i najaktualniejsze sterowniki do wszystkiego :

Link
  • Level 9  
    No i w tym problem , że i tu nie ma :) . Ale dzięki. Już poradziłem sobie :) . Wgrałem sterowniki od ATI Radeon 3200. Tak samo jak mówił jano221 . Wtedy nie działały po jaki¶ shit. Teraz ¶ci±gnęłem sterowniki własnie od karty stacjonarnej i ładnie ¶miga. Dzięki. Temat rozwi±zany, więc do zamknięcia.