Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Światło dyskotekowe co to jest zig zag derby apollo ?

marek595 19 Gru 2010 13:09 2643 5
  • #1 19 Gru 2010 13:09
    marek595
    Poziom 9  

Witam nie wiem czy w dobrym dziale wystawiam temat bo nie wiem do jakich go zaliczyć. Moje pytanie to co to jest za światło co widać go na początku i na końcu w tym filmie (link na dole) Podobnie chodzi tak jak derby apollo zig zag z tym że inaczej jest z kolorami bo czasem są tylko dwa kolory np. pomarańczowy i czerwony albo nawet jeden np. niebieski. I moje pytanie to jak jest to światło zbudowane na jakiej zasadzie chodzi no i gdzie można takie kupić albo przynajmniej jak się ono dokładnie nazywa? (bo szukałem po sklepach na internecie i nie mogę znaleźć nic o tym świetle) Dziękuję za wyrozumiałość i za pomoc (mile widziane zdjęcia budowy w środku)

http://www.youtube.com/watch?v=xdsaRHcWbjQ&feature=related

0 5
  • #2 19 Gru 2010 23:57
    Brzosti1989
    Poziom 8  

wydaje mi sie ze to jest LED DOUBLE TRIPLE DERBY
    albo Poczwórne LED Derby Eurolite
    ja mam eurolite d20 RGBA ale ma za czuły mikrofon kolory sie zmieniaja kiedy chca ogolnie nie polecam tego d20RGBA szkoda ze nie ma dmxa :(

0
  • Pomocny post
    #3 29 Gru 2010 18:27
    aronarrow
    Poziom 11  

Witam.

Bardzo podobnym efektem jest Showtec Radiator LED 2x9 Watt LED. Sposób działania według mnie taki jak Derby, ZigZag, tylko inne ustawienie soczewek i może odległość źródła światła od nich.

Pozdrawiam.

0
  • #4 07 Sty 2011 19:33
    marek595
    Poziom 9  

na ten efekt jest podobny do tego co mi chodzi dziękuję. Ale proszę zauważyć że na tym co ja podałem do jest cały czas po 2kolory a tu jest sam niebieski zielony czerwony i od czasu do czasu wszystkie kolory to jeszcze nie jest do samo, ale dziękuję. Jak ktoś wie co to za efekt świetlny to proszę pisać czekam i pozdrawiam

0
  • Pomocny post
    #5 09 Sty 2011 12:31
    LECHIT
    Poziom 12  

Witam wydaje mi się że to jest efekt Showtec Radiator Bulb FDV 24V 150W. Pozdrawiam

0