Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dla kogo netbook? Czy warto kupować netbooka?

pentagramsss 19 Dec 2010 21:46 3626 8
    pentagramsss
    Level 16  
    Witam

Zastanawiam się mocno nad kupnem Netbooka. atom 1,6 q Gb ram, 160 Gb dysk.
    Jak pracowałem u kolegi na netbooku to mi się podobało. Tylko boje się że jak kupie to coś mi nie pójdzie albo mi się znudzi. Czy warto w moim wypadku kupić netbooka? Używam komputer wyłącznie do systemów: debian, xp. przeglądam internet słucham muzyki. Mój głośny komp mnie denerwuje :)

pozdrawiam
    pawelcb33
    Level 24  
    Sam musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć, czy będziesz używał go czy będzie leżał na biurku.
    płetwa
    Level 31  
    Fajna sprawa tańsze, mniejsze no i bateria wytrzymuje dużo więcej.
    pentagramsss
    Level 16  
    Chodzi o to że wtedy netbook będzie jedynym komputerem :> stacjonarnego chcę sprzedać. Chodzi mi o coś małego i cichego :>
    Cooki13
    Level 21  
    Następny temat typu" chce mi sie kupe...czy mam iść to WC?"
    na to musisz sam sobie odpowiedzieć...
    pawelcb33
    Level 24  
    Na takim netbooku nie pograsz, jedynie nadaje się do słuchania muzyki czy przeglądania internetu chociaż przy dłuższym siedzeniu przy nim staje się męczący bo ekran mały i oczy po czasie bolą. Jak chcesz sprzedać stacjonarnego to kup sobie normalnego laptopa a nie pchaj się w netbooka.
    pentagramsss
    Level 16  
    Ja się nie pytam czy kogoś takie temat interesuje tylko pytam jak się ma w praktyce używanie takiego laptopa. Ja jestem osobą skromną i wiem że mi wystarczyłby taki mały kompik. Tylko nie wiem czy będzie problem z programami niektórymi.... Wielkość wydaje mi się bardzo ok. w media markt używałem trochę tego a także u znajomego.
    pawelcb33
    Level 24  
    Ja mam takiego malca (MSI U100) i taki sprzęt jak pisałem wcześniej nadaje się do mało wymagających prac. Nie pograsz bo ci się gry nie uruchomią, nie wiem jak to jest z programami. Chyba ruszą ale nie oczekuj że będą szybko chodziły.
    Taki mały netbook świetnie nadaje się jak gdzieś chcesz iść czy w podróż.

P.S.
    Korzystając z okazji mam na sprzedaż Asusa EeePc1000H, odezwij się na PW.