Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z formatem i instalacja windowsaXP TOSHIBA p200t2330

ddobry10 20 Gru 2010 14:24 713 3
  • #1 20 Gru 2010 14:24
    ddobry10
    Poziom 8  

Witam mam taki problem posiadam toshibe z zagranicy i jest na niej wgrany Windows Vista . Nie przypadl mi do gustu bo strasznie zamula mi sie komp rzez niego:/.Wkładam plytke z windowsem w biosie ustawiam wszystko tak jak trzeba instalator laduje pliki itd ... i nagle mi wyskakuje na niebieskim tle taki napisik
    " Instalator nie znalazł żadnych stacji dysków twardych zainstalowanych na tym komputerze. Sprzawdz czy wszystkie stacje dysków są podlaczone do komputera, a takze czy konfiguracja urzadzen zwiazanych z dyskami jest poprawna. W tym celu może byc konieczne uruchomienie dostarczonego przez producenta oprogramowania diagnostycznego lub instalacyjnego " Tylko ja nic takiego nie posiadam !!! Pomocy PRzypominam ze mam toshiba p200 t2330 .

• #2 20 Gru 2010 14:36
    radio-service
    Poziom 35  

Musisz poszukać sterowników SATA do tego modelu . Na stronie producenta powinny być . Można je potem zintegrować z płytą Win XP .

• #3 20 Gru 2010 15:35
    ddobry10
    Poziom 8  

kurde szukalem ale znalesc nie moge :/ albo zle szukam :D .Ale nawet juz po znalezieniu tych sterownikow co trzeba zrobic zainstalowac od razu tak ??

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo