Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6103 nie włącza się.

karamba26 21 Gru 2010 08:25 1175 0
    karamba26
    Poziom 23  
    Szwagierka dała telefon dziecku a ono oczywiście strasznie je uśliniło i nie było słychać dzwonka podczas połączenia przychodzącego. Radio działało tylko w jednej słuchawce i wyglądało to tak jakby było zwarcie które powodowało ze cały czas był podpięty zestaw słuchawkowy mimo ze nie był.

Zasięg był można było wykonać połączenie ale w głośniku nie było nic słychać. Słychać było ale tylko przez zestaw słuchawkowy albo po przełączeniu na głośnomówiący.

Postanowilem przemyc telefon spirytusem. Zamoczylem go dobrze wyszorowalem pendzelkiem i osuszylem. Po podlaczeniu baterii telefon sie wlaczyl ale mialme napis wloz karte sim mimo tego ze karta byla wlozona. Zaraz po chwili zgasl wyswietlacz tzn zniklo z niego wszystko pozostal tylko bialy. Zaczęło wszystko migac. Wyjalem baterie i włożylem ja jeszcze raz i od razu zaczely sie świecic diody i lcd.

Teraz telefon już sie wogole nie chce włączyć. Nie reaguje na ładowarkę. Nie wiem jeszcze czy pod boxem jest komunikacja bo jeszcze nie sprawdzałem.