Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Router Belkin a Play Station 3.

21 Dec 2010 13:41 1111 1
  • Level 2  
    Witam,

Na wstępie powiem, że nie jestem ekspertem w dziedzinie informatyki. Niedawno zakupiłem router Belkin G w celu podłączenia internetu do konsoli Sony PS3. W swoim pokoju posiadam internet kablowy z firmy TELPOL, który korzysta z modemu Motorola.

Dwa pokoje dalej mam konsole. Proszę o krótką instrukcję w jaki sposób mógłbym podłączyć router, by bez potrzeby ciągnięcia kabli podłączyć neta do PS3.

Z góry bardzo dziękuję za ewentualną pomoc.

Pozdrawiam.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 14  
    Jesli kablowo chcesz dalej korzystac na komputerze to podlacz router Belkina do modemu, nastepnie podlacz komputer po router. W instrukcji obslugi bedziesz miala napisane jak wejsc na router i jakie ma ip. Wchodzisz na router tam konfigurujesz polaczenie bezprzewodowe(w instrukcji rowniez powinien byc opis). Nastepnie w PS3 w ustawieniach wyszukujesz sieci bezprzewodowych i wpisujesz tam haslo jakie nadales na siec bezprzewodowa.

Wszystkie te podpunkty ktore musisz wykonac powinny byc w instrukcji obslugi PS3 jaki routera.