Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Canon iR4570 zacina z rana

Artful 21 Dec 2010 14:41 1637 7
    Artful
    Level 13  
    Dwie sztuki jedna około 700k druga 300k przebiegu. W obu mam to samo pierwsza kartka z rana zacina w utrwalaniu, później cały dzień spokój. Następny dzień to samo, nie pomaga założenie świerzego papieru. Kartka nie jest pogięta w "harmonijkę" jest tylko lekkie zgięcie w połowie w kształcie litery "z". Rolki pobierania papieru wymienione.
    leeart

Level 34  
    Może wilgoć papieru!
    mib3
    Level 23  
    Przed przystapieniem do kopiowania wysusz maszyne, nie wiem czy ten model ma mozliwosc suszenia bebna, prawdopodobnie wilgoc, tylko w maszynie.
    M.
    tracer_as
    Level 19  
    jak robi się "zetka" to mogą to być równie sprzęgła np rejestracji.
    Dzieje się to z obydwu szuflad? jeśli tak to winą mogą być sprzęgła przed restracją.
    Artful
    Level 13  
    Co do papieru to napisałem, że wkładam świeży. Problem jest taki, że zdarza się to tylko raz zaraz po włączeniu, i później jest spokój. Tak więc trudno tu coś znaleźć. Miałem nadzieję że już ktoś miał konkretnie takie objawy.
    qubek999
    Level 13  
    Na drzwiczkach jest prowadnica która ma " gumowe odbojniki" takie małe czarne 2 kwadraciki jezeli sa stare to prowadnica sie do nich przykleja
    druga rzecz to białe kółka na "klapce " w utrwalaniu mozna je usunąc całkowicie to powinno pomóc
    Te 2 rzeczy sa najczestszym powodem blokowania w piecu w modelach od IR 2270 do 4570 i pochodnych
    val73
    Level 21  
    Witam
    Jaki jest kod zaciecia, zacznijmy od tego. Pozdr
    Artful
    Level 13  
    Problem rozwiązany, nie pisałem dłużej ponieważ chciałem się upewnić, że się udało. Problem okazał się czujnik wyjścia papieru, a dokładnie przyklejał się do gumy która miała go wygłuszyć. Po zeskrobaniu gumki zaciącia się nie pojawiły.