Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fenix nowy box do Nokii i jego możliwości.

elliott 20 Wrz 2013 21:00 124267 383
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    ZooGSM
    Poziom 14  
    W sumie dobrze, przynajmniej już wiadomo, że padł i nie ma :) Lepsze to niż życie w niepewności :D
    misiekmik
    Poziom 10  
    mam pytanie bo problem z Fenix Key zrobiłem format kompa i jak zainstaluje Fenix Key i go włączam to mam taki błąd security card error zainstalowałem sterownik smartcard tak doradził mi 1 osoba na i teraz jak podłączam to sie nie chce podłączyć co jest nie tak dziwny dzwięk wydaje komp jak go podłączam co tu jest grane ?? juz sie nie da nic robić jak sie go ma teraz czekam na odpowiedź prosze o pomoc
    pade
    Poziom 13  
    Raczej nic już nie zrobisz, projekt zamknięty, serwer wyłączony, więc chyba update karty jest niemożliwy.
    rpk
    Poziom 26  
    Dali ciała z jafem do sagema a teraz z fenixem. Szkoda trochę bo całkiem sympatycznie ten kluczy działał. Dobrze że Karwos Cyclone ładnie rozwija
    c-y-r-u-s
    Poziom 16  
    Zaraz zaraz czyli jak mam teraz wersje 1.2.1 ta co nie schodzi life time card i jak formatuje i zainstaluje od nowa system to nie ściągnie mi update do 1.2.1 ?? tylko będę miał 1.2.0 i licznik mi będzie lecial w dół ?Czy wcale nie zainstaluje juz tego klucza ?? Może skopiować to co ma w program files i po instalce podmienić na to i będzie gitara ?? czy kaplica juz??
    entermen
    Poziom 31  
    Updaty fenixa nie działają. Przynajmniej tak było. Była awaria serwera. Więc jeśli projekt zamknięty to tym bardziej nie będzie działać.
    c-y-r-u-s
    Poziom 16  
    Mimo chęci nie opowiedziałeś mi na żadne moje pytanie
    siudziu
    Poziom 27  
    Umnie na wersji 1.2.0 licznik mam caly czas na 100% i nie schodzi. Ale ja robiłem update karty wcześniej jeszcze przed wyłaczeniem serverow. A teraz jak wiadomo update karty nie bedzie juz możliwy, czyli jeśli nie zrobiłeś wcześniej update na 100% to teraz licznik bedzie schodzil i jak dojdzie do 0% prawdopodobnie klucz stani sie bez uzyteczny. Niestey klucz okazał sie projektem 1 sezonowym i tak naprawde prócz unlock USB nie było w nim nic odkrywczego aczkolwiek czasem z niego korzystam jak nie chce mi sie szukac kabli fbus do np. e66 albo e51. Zamiast fenixa kupiłem BestBB5 używam go już z ponad rok i jestem bardzo z niego zadowolony jak dotąd ciągłe updaty i stały support na zfranku.
    c-y-r-u-s
    Poziom 16  
    Mam jedno jeszcze pytanie czy nie działa Local Brute Force w tym kluczu coś nie chce mi ruszyć :)
    siudziu
    Poziom 27  
    Z tego co pamietam do lbf wymagany był server więc raczej nic nie uda sie juz policzyć.
    rommari
    Poziom 12  
    Witam czy tym kluczem mogę sprawdzić ile cyfrowy jest NCK? Pytam bo mam nokie c2-01 i cały czas wywala Initialization error(usb) . A jak czytam z Hashreader to idzie od strzała.
    rommari
    Poziom 12  
    Hashreader niby pokazuje mi że jest 15(pisze PA_SL3 (15 digit) phone detected) i czyta loga.I tu mnie zastanawia czemu fenix nie odczytuje a on bez problemu.Można wierzyć hasreader?A fenix ma możliwość sprawdzenia ile jest liczb?
    siudziu
    Poziom 27  
    Nadal nie widze loga :( Oczywiście było kilka sztuk z 15 nck ale raczej nie z ORANGE PL a tych na naszym rynku jest najwiecej. Generalnie w 90% sztuk jest NCK 20 reszta to wyjatki które tylko potwierdzaja regułe no i chciałbym zobaczyć tego loga z 15 nck bo wszystkie które do tej pory miałem miały nck 20.
    Brzymeq
    Poziom 32  
    siudziu napisał:
    Nadal nie widze loga :( Oczywiście było kilka sztuk z 15 nck ale raczej nie z ORANGE PL a tych na naszym rynku jest najwiecej. Generalnie w 90% sztuk jest NCK 20 reszta to wyjatki które tylko potwierdzaja regułe no i chciałbym zobaczyć tego loga z 15 nck bo wszystkie które do tej pory miałem miały nck 20.

Mam ważniejsze rzeczy do roboty niż grzebanie w logach :) Są 15 NCK i dobrze o tym wiesz więc po co ci log ;) Sprawa jasna jak słońce. Pozdrawiam.
    siudziu
    Poziom 27  
    Czy komus udało się wymyślić jak odpalić Fenixa na Win10 ? Na win7 chodzi bez problemu na 10 niby brak jakieś biblioteki pisałem do rafała w czasach jak jeszcze projekt działał ale olał temat. Teraz można już tylko liczyć na użytkowników może komuś udało sie jakoś odpalić to na win10 ?