Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio NaviHeaven NA-7095 nie działa poprawnie LCD

22 Gru 2010 09:58 3510 9
  • Poziom 9  
    Witam, mam problem tego typu, że w tym radyjku wyświetlacz wyświetla tylko komunikat na powitanie i pożegnanie, w innych przypadkach jest cały czarny, ale podświetlony. Ktoś może pomóc ? Wczoraj je rozebrałem i poskładałem na nowo i zaskoczyło na chwilę.
    Wygrzewanie płyty głównej też nic nie dało. Fajny sprzęcik i szkoda mi go wyrzucać. Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych świąt;)
    Dodam tylko, że po "klepnięciu" radia wyświetlacz śmiga normalnie.
  • Poziom 21  
    Witam.Może tak sprawdziłbyś taśmę łączącą bo to wygląda jakby ona była uszkodzona,ewentualnie sprawdź jej poprawny montaż w złączach.
  • Poziom 9  
    taśma jest ok, teraz zaczął normalnie działać wyświetlacz, ale znów przestał działać czytnik płyt... eh....
  • Poziom 21  
    Ale jak przestał?Nie przyjmuje płyt?Niestety te sprzęty nie grzeszą jakością.
  • Poziom 9  
    Ma płytę w środku, ale nie mogę jej wyjąć bo przycisk od wyciągania nie działa podobnie jak i reset - czyli te sprzęty to shit ? Bo na allegro po 950zl stoją.

Moderowany przez damiancz:

Post poprawiłem ale kolejne proszę pisać po polsku , klawisz "Pisownia" nie bez powodu jest dostępny. Reg. pkt 15.

• Poziom 36  
    Czy Ty czasem nie za dużo wymagasz od tego wynalazku ?
    "No name made in China" ma tylko :
    1) dobrze prezentować się na zdjęciu na stronie www ;
    2) mieć dużo funkcji którymi "zdobywa przewagę" nad markowym sprzętem .
    aby znalazł nabywcę i nic więcej.
    Od lat użytkuję różnego rodzaju markowe stacje medialne i nie miałem z nimi kłopotu (oprócz X1).
  • Poziom 21  
    No niestety,taka jest prawda.Sprzęt jakością nie powala,naszpikowany elektroniką marnej jakości i tyle.Bez urazy ale taka jest prawda.
    Co do avic x1 nie są takie złe,jak się kupi nowe a nie z rynku wtórnego,choć słabe punkty to taśma lcd no i rozwarstwiający się ekran dotykowy.
  • Poziom 9  
    Aha:) spoko to nie jest mój sprzęt;D ja sam też jadę na markowych, kolega chciał, żeby mu popatrzyć na to, więc to zrobiłem;) Dzięki za info Panowie, wesołych świąt życzę;)
  • Poziom 9  
    Teraz kolejny problem pojawił się z tym raadiem.... Ehh te chinole... Temat można usunąć...
  • Poziom 9  
    I tym sposobem odpowiedziałem sobie czy kupować te radio.
    Dziękuję