Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Cordoba 1.4 1995 brak prądu od ogrzewania

22 Dec 2010 14:50 2320 5
  • Level 2  
    Witam posiadam Seata cordobe 1.4 1995r i nie mam w aucie ogrzewania ani na szyby nigdzie kompletne 0 powietrza ciepłego gdy jadę z większą prędkością wieje mi przez wyloty tylko i wyłącznie z silnika.
    Gdy przełączam poziomy z 1-4 nic się nie dzieje sprawdzałem linki wszystkie są ok bezpieczniki są ok termostat jest ok ale gdy sprawdziłem czy jest prąd w kostce którą się podłącza do tych regulatorów poziomu nawiewu od 1-4 i tam szyba nogi itp.itd kompletnie 0 nie ma prądu jaka może być tego przyczyna macie może jakieś pomysły bo ja jestem w tej sytuacje bezradny a jeździ się tragicznie bez ogrzewania gdyż szyby non stop parują podgrzewanie tylnej szyby mi tylko działa . prosił bym o pomoc i z góry dziękuje !!
  • Level 28  
    Czy sprawdziłeś bezpiecznik?Wiesz w którym miejscu jest silnik nawiewu ?Jeżeli bezpiecznik cały i jest na nim napięcie to trzeba szukać na silniku; może szczotki się skończyły albo nie ma styku na wtyczce (wypalona).
  • Level 2  
    rico37p wrote:
    Czy sprawdziłeś bezpiecznik?Wiesz w którym miejscu jest silnik nawiewu ?Jeżeli bezpiecznik cały i jest na nim napięcie to trzeba szukać na silniku; może szczotki się skończyły albo nie ma styku na wtyczce (wypalona).

Tak sprawdziłem bezpieczniki wszystkie są całe nie bardzo wiem w którym miejscu jest silnik ale próbowałem i na krótko podłączyć też nic nie daje a gdzie tego silniku suzkać gdzieś pod całą konsolą?
  • Level 28  
    Prawdopodobnie jest po stronie pasażera na wysokości kolan.
  • Level 43  
    Nie wiesz gdzie jest silnik dmuchawy a piszesz, że na krótko sprawdzałeś. Ja widzę jedno, właściwe wyjście- czas dać zarobić elektrykowi
  • Level 2  
    na krótko sprawdzał to mój ojciec że wyjechał i będzie dopiero po nomwym roku chcę się za to zabrać sam.