Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

gdzie antena??

08 Oct 2004 22:33 1068 6
    User removed account
    User removed account  
    jac25
    Level 13  
    mam takie autko. anteną są ścieżki na tylnej szybie (służące do ogrzewania). kabel antenowy idzie po prawej stronie tylnej klapy.
    jac25
    skuti1
    Level 13  
    witam was kolega ma racje to sa prawdopodobnie 2 ostatnie linie ogrzewania podobnie mailem w audi
    jac25
    Level 13  
    jeśli już to wszystkie ściezki za to odpowiadają. przecież od nich są tylko 2 wyprowadzenia, nie są dzielone na grupy

jac25
    skuti1
    Level 13  
    moze i tak nigdy sie nie przygladalem tylnej szybie ile tam jest kabliale slyszalem o tych 2 liniach.
    ger56
    Level 18  
    z szyby ogrzewanej ida tylko dwa kable, antena jest podlaczona do jednego nie do masy
    jac25
    Level 13  
    A ja czytalem w madrej ksiazce ze:
    sciezki sluza do ogrzewania i jako antena. jest tam specjalny uklad ktory zapewnia odseparowanie obu obwodow.
    chodzi o to zeby czasem na radyjko nie poszlo napiecie do ogrzewania szybki.
    a w praktyce wyglada to tak ze oba kabelki sa podlaczone do skrzyneczki i z niej wychodzi kabelek od anteny a dochodzi zasilanie (12V)
    jesli bedziecie nalegac to zeskanuje kawalek ksiazki i wkleje tutaj (chociaz nie wiem czy to dozwolone - ale dla dobra nauki :))
    jac25