Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maxon cm70 nie da się przestawić na AM

szodi 22 Dec 2010 22:06 2856 5
    szodi
    Level 10  
    Witam

Mam problem z Cb radiem Maxon cm70. Nie mogę w nim przestawić z fm na am. Ustawiłem kod swojego kraju ale nic to nie daje. Przycisk wydaje tylko odgłos jakby był zablokowany. Czy radio wymaga jakiegoś przestrojenia?

Pozdrawiam
    maylo
    Level 26  
    Jeśli ustawiłeś mutistandard ("przyciskiem" EMG) na "PL" to radio powinno dać się przełączyć w AM... Nie wymaga żadnych dodatkowych ustawień.
    blue1986pl
    Level 2  
    Witam mam ten sam problem próbowałem juz wszystkiego jak przełaczyć z FM na AM w MAXON CM 70 na kanle 19 bo juz kazda konfiguracje próbowałem i nic moze ktos napisac jakich przycisków trzeba uzyc
    Novile
    Level 34  
    Nie wiem jak w tym MAXONIE CM70 ale w MAXONIE CM10 nie można przełączyć na AM gdy korzystasz kolego z funkcji "szybka 19".Tylko w FM -ie ta funkcja działa. Dlatego aby przełączyć na AM należy wyłączyć "szybką 19". Może tu jest podobnie. Pozdrawiam.
    blue1986pl
    Level 2  
    Dostałem prywatną odpowiedz od użytkownika szodi myślę ze się nie obrazi a osoba które kupiły ten model bardzo pomoże bo z instrukcji tego się nie wyczyta

Trzeba właczyć cb radio i od razu jak się puści guzik od włącznika wciskasz i trzymasz przycisk emergency. po chwili pojawią sie 2 literki na wyświetlaczu nastepnie przyciskami którymi przełacza sie kanały trzeba znaleźć PL Bo fabrycznie od razu po pierwszym włączeniu jest CE.
    A CE zgodnie z ta nędzną instrukcja odbiera tylko fm dlatego
    Pozdrawiam
    maylo
    Level 26  
    :arrow: blue1986pl jak byś jakoś przypadkiem nie zauważył o tym samym napisałem wyżej... no ale cóż...

:arrow: novile masz całkowita rację co do CM10 ale tak miały pierwsze wersje CM10... aktualnie od jakichś 2-3 lat ten problem nie występuje :)