Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maxon cm70 nie da się przestawić na AM

szodi 22 Dec 2010 22:06 2856 5
 • #1
  szodi
  Level 10  
  Witam

  Mam problem z Cb radiem Maxon cm70. Nie mogę w nim przestawić z fm na am. Ustawiłem kod swojego kraju ale nic to nie daje. Przycisk wydaje tylko odgłos jakby był zablokowany. Czy radio wymaga jakiegoś przestrojenia?

  Pozdrawiam
 • #2
  maylo
  Level 26  
  Jeśli ustawiłeś mutistandard ("przyciskiem" EMG) na "PL" to radio powinno dać się przełączyć w AM... Nie wymaga żadnych dodatkowych ustawień.
 • #3
  blue1986pl
  Level 2  
  Witam mam ten sam problem próbowałem juz wszystkiego jak przełaczyć z FM na AM w MAXON CM 70 na kanle 19 bo juz kazda konfiguracje próbowałem i nic moze ktos napisac jakich przycisków trzeba uzyc
 • #4
  Novile
  Level 34  
  Nie wiem jak w tym MAXONIE CM70 ale w MAXONIE CM10 nie można przełączyć na AM gdy korzystasz kolego z funkcji "szybka 19".Tylko w FM -ie ta funkcja działa. Dlatego aby przełączyć na AM należy wyłączyć "szybką 19". Może tu jest podobnie. Pozdrawiam.
 • #5
  blue1986pl
  Level 2  
  Dostałem prywatną odpowiedz od użytkownika szodi myślę ze się nie obrazi a osoba które kupiły ten model bardzo pomoże bo z instrukcji tego się nie wyczyta

  Trzeba właczyć cb radio i od razu jak się puści guzik od włącznika wciskasz i trzymasz przycisk emergency. po chwili pojawią sie 2 literki na wyświetlaczu nastepnie przyciskami którymi przełacza sie kanały trzeba znaleźć PL Bo fabrycznie od razu po pierwszym włączeniu jest CE.
  A CE zgodnie z ta nędzną instrukcja odbiera tylko fm dlatego
  Pozdrawiam
 • #6
  maylo
  Level 26  
  :arrow: blue1986pl jak byś jakoś przypadkiem nie zauważył o tym samym napisałem wyżej... no ale cóż...

  :arrow: novile masz całkowita rację co do CM10 ale tak miały pierwsze wersje CM10... aktualnie od jakichś 2-3 lat ten problem nie występuje :)